+420 733 500 167 (Volejte pondělí - neděle: 7:00 - 20:00)

✅ Otevřeli jsme novou PRODEJNU, zastavit se můžete 7-17 ve všední dny a také v sobotu 7-12, rádi Vás uvidíme⭐

Doprava levnější o 50 % i doprava ZDARMA

Nově je u menších a středních zásilek možnost volit i Českou poštu. Díky tomu klesla cena dopravy u některých zásilek o více než polovinu! Navíc u vybraných produktů zavádíme dopravu zdarma! Věříme, že tyto kroky uvítáte :-)

Jak na dopravu zdarma? Tuto akci právě spouštíme a postupně budeme přidávat další produkty, na které se akce bude vztahovat. Na všechny takto označené produkty je doprava opravdu zdarma. Pokud k objednávce přidáte i produkt, na který se tato akce nevztahuje, doprava se platí na celou objednávku, a to včetně produktu, na který byla původně akce určena, bez možnosti uplatnění dopravy zdarma zpětně. 
!!! Pokud chcete využít akci Doprava zdarma, musíte provést samostatnou objednávku pouze na takto označené produkty (může být i více takto označených produktů v jedné objednávce) !!! 
U doprav zdarma můžeme změnit Způsob dopravy oproti objednávce, přičemž ale nebude změněno místo dodání. Tzn. pokud si např. zvolíte Naše doprava v okruhu 30 km, může Vám být zásilka doručena Českou Poštou a naopak. Určitě však nezměníme místo doručení, tzn. pokud si zvolíte doručení na adresu, nepošleme Vám zásilku Výdejní místo a naopak.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení