+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Kvalita zboží a fotky produktů na našem e-shopu

Fotografie produktů v kategorii Nové od Starých

V kategorii Outlet designového nábytku prodáváme nábytek a bytové doplňky českých i světových značek. Některé zboží je z expozic, jiné je poškozené z přepravy či skladování. Po naskladnění nábytek odborně smontujeme a nafotíme (včetně poškození). Na našem e-shopu tedy nemáme ilustrační fotky, ale vždy se jedná právě o daný konkrétní produkt. Případné dekorace nejsou součástí prodeje daného produktu.

Nejprve úvodní fotka...

Fotografie produktů v kategorii Nové od Starých na našem e-shopu BAZARMS-HK

... fotografie z různých úhlů

Fotografie produktů na našem e-shopu BAZARMS-HK máme i z několika úhlů

... a fotky poškození

Na našem e-shopu BAZARMS-HK naleznete fotografie produktů i včetně jeho poškození (pokud nějaké má)

Fotografie produktů v kategorii Staré od Starých

V kategorii Bazarové zboží prodáváme zboží „z druhé ruky“. Jedná se tedy o věci použité, které mají známky užívání. Větší poškození je detailně nafoceno.

Fotografie produktů v kategorii Staré od Starých

Pokud u produktu najdete označení „Nálezový stav“ znamená to, že funkčnost produktu nebyla z naší strany ověřena. Je tedy možné, že dané zboží není funkční a že má viditelné známky užívání bez bližší specifikace. Velice Vás prosíme, odzkoušení u takto označených produktů po nás nechtějte, je to uvedeno záměrně. Jedná se například o starožitné přístroje, u kterých přesnou funkčnost neznáme, nebo o některé domácí spotřebiče, jako např. myčky či pračky, u kterých odzkoušení není v našich prostorách možné s ohledem na napojení vody apod. O to příznivější je však cena těchto produktů, navíc máte ze zákona nárok na vrácení zboží do 14 dnů od zakoupení. Děkujeme za pochopení.