+420 733 500 167 (Volejte pondělí - neděle: 7:00 - 20:00)

✅ Otevřeli jsme novou PRODEJNU, zastavit se můžete 7-17 ve všední dny a také v sobotu 7-12, rádi Vás uvidíme⭐

Kvalita zboží a fotky produktů na našem e-shopu

Fotografie produktů v kategorii Nové od Starých

V kategorii Nové od Starých prodáváme nábytek a bytové doplňky českých i světových značek. Některé zboží je z expozic, jiné je poškozené z přepravy či skladování. Po naskladnění nábytek odborně smontujeme a nafotíme (včetně poškození). Na našem e-shopu tedy nemáme ilustrační fotky, ale vždy se jedná právě o daný konkrétní produkt. Případné dekorace nejsou součástí prodeje daného produktu.

Nejprve úvodní fotka...

Fotografie produktů v kategorii Nové od Starých na našem e-shopu BAZARMS-HK

... fotografie z různých úhlů

Fotografie produktů na našem e-shopu BAZARMS-HK máme i z několika úhlů

... a fotky poškození

Na našem e-shopu BAZARMS-HK naleznete fotografie produktů i včetně jeho poškození (pokud nějaké má)

Fotografie produktů v kategorii Staré od Starých

V kategorii Staré od Starých prodáváme zboží „z druhé ruky“. Jedná se tedy o věci použité, které mají známky užívání. Větší poškození je detailně nafoceno.

Fotografie produktů v kategorii Staré od Starých

Pokud u produktu najdete označení „Nálezový stav“ znamená to, že funkčnost produktu nebyla z naší strany ověřena. Je tedy možné, že dané zboží není funkční a že má viditelné známky užívání bez bližší specifikace. Velice Vás prosíme, odzkoušení u takto označených produktů po nás nechtějte, je to uvedeno záměrně. Jedná se například o starožitné přístroje, u kterých přesnou funkčnost neznáme, nebo o některé domácí spotřebiče, jako např. myčky či pračky, u kterých odzkoušení není v našich prostorách možné s ohledem na napojení vody apod. O to příznivější je však cena těchto produktů, navíc máte ze zákona nárok na vrácení zboží do 14 dnů od zakoupení. Děkujeme za pochopení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení