+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Nábytkové panty

V této kategorií naleznete velký výběr nábytkových pantů (závěsů na dvířka). Mezi nejčastěji používané patří panty naložené, vložené a polonaložené. Pro vysvětlení:
  • Naložený pant použijete v případě, že jsou dvířka na vrchu hrany skříňky. To znamená, že ji skoro zakrývají. 
  • Vložený pant použijete v případě, že dvířka jsou uvnitř skříňky a z přední strany vidíte celou tloušťku hrany korpusu skříňky. 
  • Polonaložený pant použijete většinou, když dvoje sousední dvířka mají jeden společný bok skříně (ale ne když jsou dvě samostatné skříňky spojeny k sobě) 
V nabídce máme i panty speciální s různým úhlem otevření a také panty na hliníková dvířka. U většiny pantů můžete vybírat z různých typů dle toho, jak pant přišroubovat ke skříňce i k dvířkům; ať už vruty nebo eurošrouby, a to i v kombinaci s hmoždinkou. Dále je možné zakoupit panty s tlumením i bez tlumení, panty na dvířka s 2 i 4 otvory k přišroubování. V naší nabídce je i široká škála výrobců závěsu pro dvířka. Z naší zkušenosti můžeme doporučit panty předních značek jako Blum, Hettich, Häfele. V neposlední řadě nezapomeňte, že vyvrtaný otvor pro misku pantu ve dvířkách může být ve většině případů 35 mm nebo 25 mm, to nesmíte při výběru podcenit.
 

Přečtěte si naše články o pantech

 
V případě potřeby se na nás můžete obrátit dole v chatu, rádi vám s výběrem pomůžeme.
64 položek celkem

Cena

172
1172
Eurošroub 6,3 x 13 zápustná hlava 8 mm zinek bílý 34741
Pant naložený DTC s podložkou na vrut, průměr 35 mm 34728
Pant naložený s podložkou na vrut, průměr 35 mm 34716
Pant naložený STD s podložkou na vrut, průměr 35 mm 34718
Nahoru
Další produkty