+420 733 500 167 (Volejte pondělí - neděle: 7:00 - 20:00)

Něco se nepovedlo? Společně to zvládneme!

Reklamace poškozeného zboží

Pokud došlo při přepravě k poškození zásilky nebo se vyskytly závady během užívání v zákonné lhůtě, nezoufejte, pokusíme se tuto nepříjemnost společně vyřešit k vaší spokojenosti.

Jak postupovat?

 1. Poškození je nutné ohlásit bez zbytečného odkladu od převzetí, a to nejpozději do 2 dnů od převzetí zásilky. Informujte nás nejlépe na email info@bazarms-hk.cz , co je v nepořádku. Uvítáme fotodokumentaci a popis vzniklé závady, tak abychom mohli co nejrychleji začít vše řešit
 2. Reklamaci u přepravních společností vyřešíme za vás, tak abyste s tím neměli žádné další starosti
 3. Navrhneme Vám možnosti řešení vzniklé situace (sleva, vrácení peněz).
 4. O odvezení poškozeného zboží se postaráme my, od vás budeme jen potřebovat, abyste v domluvený den a čas zásilku předali přepravci. Zboží prosím připravte na cestu, zabalte tak, aby nedošlo k dalšímu poškození.
Reklamace a vrácení zboží z e-shopu BAZARMS-HK Hradec Králové

Vrácení zboží do 14 dnů bez udání důvodu

Zjistili jste, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje nebo nesplňuje vaše očekávání? V případě, že jste u nás nakoupili přes eshop (ať již na osobní odběr či s dopravou), máte samozřejmě nárok na vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dní od nákupu (zakoupení či převzetí).

Jak postupovat?

 1. Informujte nás nejlépe na email info@bazarms-hk.cz , že chcete odstoupit od smlouvy do 14 dnů bez udání důvodu
 2. Stáhněte si formulář, vyplňte jej a zašlete nám ho na email, případně ho vytisknutý přidejte k vrácenému zboží (pokud se Vám nedaří formulář stáhnout, zkopírujte níže uvedený text a vložte jej do mailu, ve kterém potřebné informace vyplníte)
  Oznamuji, že odstupuji od smlouvy o nákupu tohoto zboží:
  Název produktu:
  Datum objednání:
  Datum převzetí:
  Jméno a příjmení spotřebitele:
  Telefon:
  Email:
  Číslo faktury:
  Číslo účtu, kam mají být vráceny peníze:
 3. Zboží připravte na cestu, zabalte tak, aby nedošlo k jeho poškození a zašlete / dovezte nám ho zpět na adresu Michal Starý, Předměřická 755, 503 01 Hradec Králové
 4. Jakmile zboží převezmeme, zkontrolujeme obsah zásilky a následně Vám vrátíme peníze bez zbytečného odkladu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení