+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Regály do dětského pokoje - co zvolit?

Regály do dětského pokoje jsou bezesporu nezbytností. Slouží k uložení knih, hraček i oblečení. Pojďme si společně představit několik kousků, které byste mohli v dětském pokojíčku využít.

regály levné

Pokojíček plný barev

Děti mají rády barvy, čím pestřejší, tím lepší. A to bychom jim my rodiče měli dopřát. Nicméně bychom zároveň měli být ti, kteří budou barevnost držet v mezích, aby to již nemělo na děti opačný efekt, tedy aby dětský pokoj jako celek nepůsobil až příliš rušivě, což by mohlo mít vliv na pozornost dětí například při psaní domácích úkolů nebo čtení.

Na začátku je dobré se s dětmi poradit, jaké barvy se jim líbí. Žlutá barva je plná optimismu a radosti, zelená barva uvolňuje atmosféru, modrá barva vnáší klid, červená barva je plná energie, růžová je jemná.

Menším potomkům můžete pořídit barevné dětské regály, na našem e-shopu najdete například Modrou polici Tenzo Uno nebo k tomu sladěnou Modrou vitrínu Tenzo Uno. O něco starší děti pak již nejspíše ocení střídmější volbu barev, za nás jasný tip pro dívky i kluky Knihovna Vox Concept v neutrálních barvách. Případně kvalitní bytelná Knihovna Tomasucci Random Barbara.

regály do dětského pokoje

Jak pořídit regály levně?

Cílem rodičů je nejen spokojenost dětí, ale i správné hospodaření rodinného rozpočtu. Proto jistě hodně z vás uvítá, když se Vám podaří koupit regál do dětského pokoje levně. Na našem e-shopu můžete pořídit dětský regál i mezi nabídkou knihoven. Zboží s lehkou vráskou se nemusíte bát, ba naopak. Známe děti a je jasné, že se v zápalu boje dříve či později na dětském nábytku stejně nějaká ta další vráska objeví.

A na závěr to nejdůležitější. Bezpečnost dětí je vždy na prvním místě, a proto prosím vždy dbejte na to, aby byly regály ukotvené ke stěně a nemohly se na ně převrátit!

dětský regál

Autor článku: Tereza Stará

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články