+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

20. 7. - 10. 8. 2024 odesíláme pouze 2x týdně, otevřeno jen po dohodě. Více v sekci Jak nakupovat

Tajemství nejvýhodnějších nákupů značkového zboží

Skrývala jste někdy skutečnou cenu doplňků či nábytku před svým partnerem, jen aby se nezlobil? Nejste sama. Prosadit si nový kousek do domácnosti bývá někdy oříšek. A ty nejhezčí designové kousky, které prostě musíte mít, bývají navíc těmi nejdražšími.

Váš muž nechápavě kroutí hlavou, k čemu by vám vysněné křesílko mohlo být dobré a ještě za tak nekřesťanské peníze a už vůbec nechápe, co se značkovou komodou, která má podle vás božsky dokonalou barvu. A vy na ní nemůžete přestat myslet. Tak krásně by zapadla k do obývacího pokoje…

Tato zdánlivě bezvýchodná situace má několik řešení. Můžete pohledat a nakoupit značkový nábytek z „druhé ruky“, nebo mrknete do akčních letáků a koupíte levnější a méně kvalitní náhradu v některém z marketů, a nebo si pořídíte nový kvalitní nábytek „s lehkou vráskou“, kterým potěšíte sebe i rodinnou kasu.

Kde nakupovat nábytek? Online, v obchodě či v bazaru?

Nákup použitého zboží z “druhé ruky”

Nákup bazarového zboží je cenově výhodný. Zboží si navíc můžete zajet prohlédnout osobně a nakoupit se dají také věci, které již v obchodech nekoupíte. Zároveň nákupem použitých věcí eliminujete zbytečné plýtvání, protože nábytek dostane další šanci k využití. Na druhou stranu, ne každému je příjemné sdílet po někom gauč či křeslo. Přeci jen nevíte, kdo na něm seděl před vámi. Nemáte také možnost zboží reklamovat či vrátit.

Nákup v kamenném obchodě

Schránky jsou přeplněné akčními letáky, které lákají na super výhodné nákupy. Fotka s nádhernou pohovkou za pár korun vás vyprovokuje k tomu, že sedáte do auta a vydáváte se na ni podívat osobně. Celá natěšená vbíháte do marketu a ejhle, tady něco „nesedí“. Na první pohled je patrné, že barva v letáku je asi tak o 10 odstínů jinde, než ve skutečnosti a o detailech zpracování ani nemluvě. Je zcela evidentní, že nízká cena odpovídá nízké kvalitě. Vidíte, jak se partner vedle vás hroutí a začíná vám být jasné, že moc šancí již nedostanete.

Nákup online na e-shopu

Možná patříte mezi ty, které rády nakupují z pohodlí domova u počítače a oblíbené kávy. Stále dokola projíždíte nabídky specializovaných e-shopů se spoustou nádherných designovek. Zde ale v případě kvalitního a značkového zboží narazíte na v úvodu zmíněnou překážku - cenu, která vám doma neprojde. Co dál? Známe tajemství výhodného nákupu.

Napadlo vás někdy koupit si nový, nepoužitý a kvalitní kus nábytku s lehkou vráskou za super cenu? Pokud ne, možná je to jen tím, že jste o této možnosti dosud neslyšela. Na e-shopu bazarms-hk.cz zakoupíte nábytek a doplňky pro bydlení, které byly nepatrně poškozeny při skladování či přepravě. Z tohoto důvodu je zboží nabízeno s výraznou slevou, která nejen vás, ale celou rodinu určitě potěší. Velká část nábytku z kategorie Nové od Starých má poškození tak malé, že byste ho na návštěvě rozhodně přehlédla. Navíc, co si budeme povídat, zvláště v rodinách s dětmi, dojde často již krátce po zakoupení zboží k jeho poškození. Takto pro mnohé může být útěchou to, že za věci utratili podstatně méně peněz a tolik to poničení „nebolí“.

Veškeré zboží z nabídky si můžete ihned osobně prohlédnout a odvézt, nebo si jej nechat zaslat. Každý produkt je důkladně nafocen včetně detailu poškození. Nespornou výhodou nakupování přes e-shop je možnost vrácení zboží bez udání důvodu. Možná vás překvapí, že i přesto, že se jedná o zboží s “vráskou”, máte běžnou dvouletou záruku. Vašeho partnera pak jistě potěší to, že nemusí nábytek montovat. U nás to totiž uděláme za vás a dokonce zdarma! A pokud vám navíc záleží na životním prostředí, určitě oceníte, že pro balení zásilek využíváme převážně již použité obaly, takže neprodukujeme zbytečný odpad.

Desatero pohodového nákupu nábytku a doplňků (nejen) na internetu

  1. Důkladně vybírejte
  2. Prověřte si vybraný obchod
  3. Přečtěte si recenze zákazníků a reakce samotného obchodu na ně
  4. Prověřte si dobu dodání
  5. Vyberte si obchod, kde nemusíte platit předem zálohu
  6. Porovnejte si ceny totožných produktů
  7. Porovnejte si kvalitu
  8. Využijte nákupu online, tak abyste měli možnost vrácení zboží bez udání důvodu
  9. Rozhodujte se na základě reálných fotek, ne katalogových, které jsou upraveny přes filtry a často velmi zkreslují skutečnost
  10. Usnadněte si práci a vybírejte obchody s montáží

Přejeme šťastnou ruku při výběru toho pravého kousku, který se bude ve vaší domácnosti parádně vyjímat. Třeba to bude něco z kategorie S láskou vybrané

Pokud byste potřebovali poradit, neváhejte se na nás obrátit.