+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Bimago

 

Bimago je polská značka specializující se na výrobu dekorací do interiéru, jako jsou obrazy, tapety, samolepicí nálepky, plakáty, fotografické obrazy a další dekorace. Firma byla založena v roce 2009 a od té doby si získala velkou popularitu v Polsku i v zahraničí.

Bimago nabízí širokou škálu designů a motivů, které lze přizpůsobit různým stylům interiéru. Jejich kolekce zahrnuje moderní, abstraktní, klasické, vintage a další motivy, které jsou vytvořeny s použitím nejmodernějších tiskových technologií a kvalitních materiálů.

Zvláštností značky Bimago jsou ručně malované obrazy, které jsou vytvořeny s vysokou precizností a jsou jedinečné. Zákazníci si mohou objednat jak originální obrazy, tak i reprodukce populárních uměleckých děl.

Kromě toho Bimago také nabízí širokou škálu nálepek na stěny, které lze snadno aplikovat na většinu povrchů. Tyto samolepicí nálepky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou voděodolné, což umožňuje snadnou údržbu.

Celkově lze říci, že Bimago je značka, která se vyznačuje kreativitou, inovací a kvalitou svých dekorací do interiéru. Pokud hledáte originální a kvalitní dekorace do svého domova, může Bimago být dobrou volbou.

V nabídce našeho e-shopu naleznete produkty značky Bimago v zastoupení:

  • obrazů
  • velkoformátových tapet
  • nástěnek
  • samolepících nálepek
  • plakátů
  • fotografických obrazů

Cena

4901190
14901190
3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem