+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Venkovní koberec zkrášlí Váš balkon, terasu či posezení v altánu

Venkovní koberec je poslední dobou často skloňované téma. Čím dál více lidí si chce zútulnit svůj exteriér, kde tráví v letních měsících hodně času. Dříve si většina lidí vystačila s obyčejným plastovým stolkem a židlemi, dnes je však situace zcela jiná.

koberec na terasu

Koberec k venkovnímu sezení prostě neodmyslitelně patří

Stejně tak jako v interiéru, tak i venkovní prostředí potřebuje zútulnit. Kromě dekorací, lucerniček i ozdobných řetězů tuto funkci zastanou venkovní koberce. Říkáte si, že je to nepraktické, chodit po koberci v botách, nebo se snad zouvat? Ale kdepak, koberce na terasu nebo zahradu jsou vyrobeny ze snadno udržovatelných materiálů, jsou odolné vůči poškození i vnějším vlivům, nevadí jim dokonce ani déšť. Koberce, o které se opravdu bát nemusíte, jsou vyrobeny z polypropylenu, tedy plastu a snesou toho tak opravdu hodně. Na našem e-shopu nabízíme takový koberec ve dvou barevných provedeních, neutrálně zbarvený šedý venkovní koberec Monobeli Casma, nebo pestřejší žlutý venkovní koberec Monobeli Casma. Veškerou údržbu zvládnete navlhčeným hadříkem, kterým umyjete případné nečistoty a je hotovo. Pro delší životnost doporučujeme tyto koberce na zimu uschovat.

venkovní koberec

Koberec na balkón pro tu pravou oázu klidu

Pokud máte zastřešený balkón, můžete si dopřát i venkovní koberce, které mají speciální úpravu, aby byly odolnější. Tyto koberce však již ochraňte před deštěm. Pokud by přece jen zmokl, nestane se nic hrozného, při nejbližší příležitosti jej přehoďte přes zábradlí, aby vyschl a je po starostech. V nabídce máme kulaté i obdélníkové od značky Bougari. Jejich nespornou výhodou je, že jsou oboustranné. Jen tak se vám neokoukají, z každé strany mají totiž jiný vzor či barvu.

Chybu neuděláte ani s umístěním koberce do altánu nebo na terasu, všude bude mít svou nezastupitelnou roli. Jen si to představte, stolek, pohodlná křesílka, oblíbená káva, zapálená svíčka, rozsvícená lucerna a designový venkovní koberec - už si jdete nějaký vybrat?

koberec do altánu

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články