+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Zařiďte si interiér industriálním nábytkem

Industriální styl bydlení. Svěží, moderní a originální. Pokud plánujete zařizování interiéru nebo máte chuť na změnu toho stávajícího, jděte tímto směrem. Ač se inspiruje průmyslovými halami, může být útulný a vy se v něm budete cítit královsky. Poradíme vám, jak si domov v industriálním stylu zařídit a nebudou chybět ani tipy na nábytek a doplňky z našeho bazaru. Tohle bude trefa do černého, a to doslova.

industriální nábytek od bazar ms

Jednoduchost a originalita industriálního stylu

Není pravda, že je tento styl bydlení oblíben jen mezi mladými lidmi. V jeho duchu si zařizují interiér celé generace. A jak jej bezpečně poznáme? Typickými materiály jsou cihly, kov, dřevo, beton, kámen. Z barev převládá černá, antracitová, šedá, bílá a hnědá. Dalšími znaky jsou vysoké stropy, velká okna a velký prostor. Neznamená to však, že nevytvoříte z malého panelákového bytu industriální skvost. Doporučujeme vymalovat stěny bíle či šedě, pár jich nechte v dekoru odkrytých cihel. Strhněte přebytečné příčky, ať vznikne velký prostor.

Proč industriální nábytek od nás?
Nabízený nábytek máme skladem
Všechny produkty jsou připraveny k rychlé expedici
Odborně smontováno
Nábytek dodáváme již sestavený, takže ušetříte čas (a své nervy)
Originální designové kousky levně
Nabízíme unikátní designové kousky za rozumnou cenu

Industriální nábytek ve znamení minimalismu

Pořiďte si jednoduchý nábytek kombinující kov, sklo a dřevo. S jeho množstvím to ale nepřehánějte. V naší nabídce máme mnoho produktů, které do tohoto stylu zapadnou a zajisté vás budou inspirovat. Co se týče obývacího pokoje, hnědo-šedý TV stolek Safir je ideální volba. K tomu černá kožená pohovka a konferenční stolek z borovicového dřeva v černé barvě Karup Design Haku. A dílo je hotovo.

Samozřejmě je lepší se v celém bytě držet jednotného stylu. Pro jídelnu tedy zvolte masivní větší stůl. Na našem e-shopu je k dostání například jídelní stůl La Forma Nack, který splňuje veškeré požadavky industriálního vzhledu. Ke kuchyňskému pultu si postavte černé barové židle Canett Alexia a výsledný dojem bude strhující. Celkový dojem ještě podtrhne černý příborník Woodman Pimlico.

Co se týče spánku, jasnou volbou je černá jednolůžková postel z borovicového dřeva WOOOD Connect, která má navíc i praktickou polici s posuvnými dvířky třeba na knihy. Dalším tipem od nás je černá jednolůžková postel z borovicového dřeva WOOOD Dennis.

nábytek industriální styl z bazaru

Bytové doplňky v industriálním interiéru hrají prim

Nezapomeňte i na doplňky, které by měly být jednoduché a dodržovat výše zmíněné materiály a barvy. Typické jsou velké kovové hodiny, příkladem mohou být černé nástěnné hodiny Davin Clock z našeho e-shopu. Znakem industrialismu jsou také netypické poličky z trubek a kovu. Kovovou polici Sophia určitě oceníte. Dalším prvkem jsou masivní lustry. Co třeba závěsná Lampa Infinity Black Kare Design, líbí se vám?

nábytek industriální styl

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články