+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Dopřejte si luxusní sadu talířů za bezkonkureční ceny

V dnešním článku se zaměříme na drobný sortiment, konkrétně na jídelní servis. Talíře nesmí chybět v žádné domácnosti, protože na nich podáváme jídlo, které je naší každodenní rutinou. Proto bychom měli dbát na jejich vzhled. Zde více než kdy jindy platí, že člověk jí i očima. Nedopusťte, aby váš jídelní set byl zašedlý s odštípanými okraji. Čas od času je na místě servis obměnit. Pamatujte, že kvalitní talíře nemusí být drahé. Navštivte náš e-shop, kde nabízíme velké množství tohoto sortimentu za rozumné ceny a vše máme skladem.

Sada nádobí talíře

Jídelní sada by měla obsahovat mělké, hluboké a dezertní talíře. Co se týče počtu kusů, vybírejte podle počtu osob v domácnosti plus nějaké navíc, abyste měli do zásoby v případě nehody. Máme pro vás tip. Doporučujeme si pořídit dvě jídelní sady. Jednu na běžné dny a druhou na slavnostní příležitosti.

I každodenní stolování pro vás může být zábavou

Nádobí, ze kterého jíme každý den by mělo být odolné na pravidelné mytí. V tomto případě je ideální kvalitní porcelán. V současnosti je opět trendem jednoduché bílé nádobí bez jakýchkoliv dekorací. Prostřený stůl pak vypadá čistě a jemně. Na našem e-shopu seženete sadu porcelánového nádobí Kutahya Kutasi, která se hodí do všech domácností. Oblíbená je aktuálně také kamenina, velmi pevný materiál. 18dílná sada nádobí Villa d'Este Cala Dorada je decentně zbarvená a určitě vám padne do oka.

Kdo má přeci jen v oblibě talíře se vzorem, radost mu udělá set porcelánových talířů Versa Paradis či VERSA Tropical.

Jídelní sada talířů

Předveďte se se skvostně prostřenou slavnostní tabulí

Při pořízení slavnostního servisu je lepší investovat více, protože takové talíře vám mohou vydržet celý život. Využijete je jen několikrát do roka, při příležitostech jako jsou oslavy narozenin, Vánoce a výjimečné večeře. Zde si už můžete dovolit více experimentovat a koupit si originální sady talířů. Na našem e-shopu máme to štěstí a nabízíme zboží známé a luxusní značky Villa'd Este, která vyrábí i talíře. Sada Villa'd Este Cala Jondal Mar k vám domů přinese středomořskou atmosféru, a tak se rodinné slavnostní obědy na terase budou opakovat čím dál častěji.

Levná sada talířů

Pojďte se vrátit do dětství a pořiďte si klasické bílé talíře se zlatými okraji, které používaly naše babičky. 24dílná sada talířů z porcelánu Kutahya Francis bude o Vánocích zářit a přinese vám mnoho krásných vzpomínek.

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články