+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Dřevěné nástěnné hodiny jako krásná dekorace zdi

Přemýšlíte, co si koupit do bytu? Nechcete měnit nábytek, ale jen menší doplňky, aby váš interiér dostal nový nádech? Máme pro vás tip, pořiďte si dřevěné hodiny. Je to nadmíru praktická věc, protože hodiny potřebuje každý. Navíc představují krásnou dekoraci, zvláště, když jsou dřevěné. Plastovým hodinám už odzvonilo, dřevo je přece jen materiál, který se neokouká a na lidi má pozitivní vliv.

dřevěné nástěnné hodiny

Dřevěné hodiny na zeď se neomrzí

Dřevěný materiál v interiéru, to je krok blíže k přírodě. Výhodou je, že časem získává na kráse. Dřevěné hodiny tak stárnou se stylem. Uvidíte, že až vám budou viset na stěně, tak je náležitě oceníte.

Tyto produkty samozřejmě nabízíme i na našem bazaru. Máme je skladem a za rozumné ceny. Jeden příklad za všechny jsou hnědé nástěnné hodiny z lipového dřeva Karlsson Pure Small. Hodí se do všech místností. Až se vám někde přestanou líbit, pověsíte si je jinam. Dobře poslouží i ve veřejných prostorách, jako jsou čekárny a kanceláře.

dřevěné hodiny na zeď

Kam pověsit nástěnné hodiny ze dřeva?

Jak již bylo řečeno výše, své uplatnění mají nástěnné hodiny opravdu všude. Možná to není standardem, ale doporučujeme je hlavně do předsíně. Když odcházíte z domu do práce či školy, ihned zjistíte, zda stíháte či ne. Ideální místo pro zavěšení je nade dveřmi. Pokud nemáte v předsíni dřevěný nábytek, nemějte obavy. Tyto hodiny se hodí i k bílému či kovovému nábytku. Dřevo je jednoduše kompatibilní se vším.

Klasické místo pro hodiny je prostor, kde trávíme nejvíce času. Tedy obývací pokoj. Modré nástěnné hodiny z jedlového dřeva Karlsson Dainty díky svému zbarvení skvěle padnou do severského i industriálního stylu bydlení. Toto je jeden z příkladů, kdy dřevěné hodiny na zeď nemusí být nutně v hnědé barvě.

V jídelně se také velmi často setkáme s nástěnnými hodinami. Vyniknou zvláště nad čelem jídelního stolu. Zde pro vás máme originální tip. Zavěste stylové zrcadlo nad komodu a na protější stěnu dřevěné hodiny. Získáte tak dvojí pohled, abyste si kdykoliv mohli zkontrolovat čas.

Další místnosti, kde je často využíváme, jsou ložnice a dětský pokoj. V těchto případech však dbejte na to, aby nebyly moc hlučné a jejich tikot vám a vašim dětem nerušil spánek.

nástěnné hodiny ze dřeva

Autor článku: Petra Králová

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články