+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Black Friday 2023

Během letošního Black Friday u nás najdete spousty výhod a nebude se to týkat pouze jednoho dne, akci pro vás máme naplánovanou na celý týden od 20. do 26. 11. 2023. A myslíme, že bude opravdu na co se těšit, mrkněte sami. Kromě slev u nás najdete další výhody, které pro vás s láskou připravuje celá naše rodina :-) Blíží se přece Vánoce 2023,  a tak je čas na překvapení.

  • v průběhu celého týdne můžete využít na objednávku v jakékoliv hodnotě slevový kód CHCISLEVU v různých kategoriích našeho outletu
  • doprava zdarma při nákupu nad 2499,-
  • pro registrované zákazníky další slevy až 10% dle výše nákupu, tyto slevy se sčítají se slevou Black friday
  • s láskou vyrobený dárek od našich dětí, který potěší, ale zároveň bude skrývat tajnou šifru, která bude vodítkem pro další překvapení, které budete moct uplatnit v prosinci - pozor, počet těchto dárečků je omezen!
  • kategorie Výprodej nabízí skvělé ceny již nyní a navíc i na tuto kategorii se vztahují výše uvedené přidané slevy
  • a protože jsme Udržitelný eshop, můžete se zapojit do soutěže s Kartou VISA od KB o hodnotné ceny, a to od 8. 11. do 12. 12. 2023

BLACK FRIDAY 2023 na bazarms

A o co nám vlastně jde? My uděláme radost vám, slevy a dárečky vždycky "bodnou", co si budeme povídat a vy uděláte radost nám, že u nás nakoupíte a také našim dětem, které pro vás dárečky připravují  a těší se z toho, že někoho jiného potěší.

Pokud je Vám vše jasné, utíkejte vybírat!

Těšíme se na vás,

Vaše rodina - Tereza, Michal, Nelča a Sofča