+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Prodejte starý nábytek a nakupte nový na jednom místě!

Chystáte se na rekonstrukci nebo se stěhujete a děsí vás představa, co všechno budete muset zařídit? S několika problémy vám dokážeme pomoci! A pokud nepodporujete zbytečné plýtvání a zastáváte názor, že věci se mohou využívat opakovaně, jste tu na správném místě.

Co se starým nábytkem?

Nábytek, který už nebudete potřebovat, nemusíte nutně vyhazovat. Pokud není vyloženě zničený, určitě může posloužit ještě někomu jinému. To, že se už nehodí vám, neznamená, že nepotěší někoho dalšího. Dejte tedy nábytku druhou šanci místo likvidace a zároveň jako bonus přilepšíte rodinnému rozpočtu. Prodej takových věcí můžete zkusit svépomocí přes inzertní portály, kterých je celá řada. Stačí věci nafotit, popsat a vystavit. Pokud se vám tato alternativa zdá komplikovaná a víte, že byste neměli čas se o inzeráty starat, odpovídat a scházet se s případnými zájemci, zvolte bazar, kde vše toto zařídí za vás. Do našeho bazaru přijímáme nejen nábytek a bytové doplňky, ale i sportovní potřeby, okna a dveře či potřeby pro domácí mazlíčky. Kompletní informace ke komisnímu prodeji najdete zde.

Pořízení nového nábytku nemusí stát jmění

S rozloučením se se starými věcmi jde ruku v ruce pořízení nových. To ale neznamená, že by to musel být velký zásah do vašeho rozpočtu. I pokud jste příznivci značkového zboží, můžete ušetřit nemalé částky. V našem e-shopu nabízíme nábytek a doplňky známých značek za zlomek běžných prodejních cen. A jak je to možné? Věci, které u nás můžete zakoupit, jsou buď nové s poškozením, nebo opravené či ze showroomů nebo zkrátka jen končící kolekce. Každé poškození nebo vada jsou vždy popsány a nafoceny, aby vás nic nepříjemně nepřekvapilo. Veškeré zboží si sami fotíme a díky tomu se můžete spolehnout, že věci vypadají přesně tak, jako na fotkách. Mrkněte, jaké kousky nabízíme.

Autor článku: Tereza Stará