+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

20. 7. - 10. 8. 2024 odesíláme pouze 2x týdně, otevřeno jen po dohodě. Více v sekci Jak nakupovat

Michal Starý - můj příběh, jak jsem se stal odborníkem na nábytek

Mé jméno je Michal Starý a celý pracovní život (a to je více než 22 let) se věnuji zakázkové výrobě, opravám a prodeji nábytku a bytových doplňků. Posledních 11 let na eshopu www.bazarms-hk.cz. Píšu blogové recenze, kde seznamuji zákazníky s kvalitou nábytku jednotlivých značek a zároveň jim pomáhám s řešením jejich dotazů při výběru nábytku a uspořádáním v interiéru.
 
Jelikož se již více než dvě desítky let pohybují v oblasti nábytku, tak mi rukama prošly vyšší desetitisice kusů produktů, ať už při jejich výrobě, smontování nebo focení produktových fotek. Dlouhé roky jsem se zákazníky řešil jejich bydlení, navrhoval a výraběl celé interiéry bytů a rodinných domů. Velký důraz jsem kladl na to aby byl nábytek funkční, kvalitní, praktický pro používání, ale aby splňoval i estetickou stránku. Díky tomu dokážu velmi dobře posoudit kvalitu nábytku, kování a jeho funkčnost, a to až do úplného detailu. Proto jsem schopen poskytovat ty nejhodnotnější rady v tomto odvětví
 
Cílem mých recenzí, popisků a blogových článků je zákazníkovi poskytnout celou pravdu o zboží které si kupuje, tak aby nebyl ničím překvapen, až si ho zakoupí a bude ho užívat. 
 
 
Vystudováním Střední odborné školy hudebních nástrojů a nábytku v Hradci Králové jsem získal první vztah k truhlářskému řemeslu. Svoje hlavní zkušenosti jsem však nasbíral od svého dědy Josefa Starého, který celý život pracoval se dřevem, a tak mi mohl předat všechny své zkušenosti, které za desítky let nasbíral. Toto vše se v počátku promítlo do vlastní truhlářské výroby, a to jako fyzická osoba a následně v založení firmy sm-bytové interiéry s.r.o. Na naše realizace a reference ze zakázkové výroby se můžete podívat na našem facebook profilu sm-bytové interiéry. Ještě při výrobě nábytku jsme založili s manželkou Terezou Starou eshop s použitým nábytkem, který se v průběhu let přeměnil na dnešní obchod s novým nábytkem s drobnou vráskou, kde společně zachraňujeme nábytek, který by s největší pravděpodobností skončil na skládce. Celý příběh naší cesty si můžete prohlédnout v článku 20 let u Starých.
 
 
Autor článku: Michal Starý
 Michal Starý