+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Adeko

 

Adeko je značka vyrábějící nábytek pro moderní bydlení. Firma byla založena v roce 1994 a od té doby se stala jedním z nejvýznamnějších výrobců nábytku v České republice. Adeko se specializuje na výrobu kvalitního nábytku s moderním designem a vysokou funkčností.

Pár slov odborníka ke značce Adeko:

 Michal Starý

Adeko patří mezi nábytku z výrobce masivního materiálu. U nás v e-shopu se většinou setkáváme s dětskými postelemi a postelemi pro děti ve tvaru domečku či postelemi patrovými. Postele, které jsme měli možnost smontovat, se vyznačovaly kvalitními materiály, ať už ve formě borovicové překližky, tak i masivního borovicového dřeva. Většina spojů obsahuje kolíky, které jsou pojištěny šrouby, vše v dostatečném průměru i kvalitě. U roštů je potřeba počítat s náročnější montáží. Z našeho odborného hlediska jsme si všimli, že tyto produkty nemají povrchovou úpravu, čímž může dojít k častému znečištění dřeva. Proto doporučujeme dřevo před použitím ošetřit například olejem či voskem. Nákupem této značky chybu neuděláte, pokud je vaším cílem získat pevný nábytek, který vydrží dlouhé roky a vnese přírodu do vašeho domova.

 

Sortiment zahrnuje kompletní výbavu interiéru, od obývacího pokoje, přes ložnice a dětské pokoje, až po kuchyně. Všechny produkty jsou vyráběny z kvalitních materiálů, jako je dřevo, kov, sklo, laminát nebo umělá kůže, a mají ergonomický a estetický design.

Adeko se pyšní nejen kvalitou svého nábytku, ale i profesionálním přístupem ke svým zákazníkům. V nabídce jsou nejen hotové návrhy a sestavy, ale také možnost zakázat si nábytek na míru. Zákazníci si mohou vybrat z široké škály barev a materiálů a adekvátně tak své přání zohlednit.

Adeko je značka, která se snaží neustále inovovat a přinášet nové trendy do nábytkářského průmyslu. Její designéři pravidelně navštěvují mezinárodní veletrhy nábytku, aby byli v obraze o nejnovějších trendech a mohli tak nabízet zákazníkům to nejlepší.

V nabídce našeho e-shopu naleznete produkty značky Actona v zastoupení:

  • dětských postelí
  • domečkových paland
  • konferenčních stolků
  • polic
  • nočních stolků
  • komod

Cena

25904990
125904990
2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem