+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Antic Line

Antic Line je značka nábytku a doplňků pro domácnost, která se specializuje na výrobu kvalitního nábytku a dekorací s prvkem průmyslového stylu. Tato značka nabízí širokou škálu produktů, včetně sedacího nábytku, stolů, polic, lamp, doplňků a dekorací.

Jedním z hlavních prvků designu produktů značky Antic Line je kombinace průmyslového stylu s rustikálním vzhledem, což vytváří zajímavý kontrast a jedinečný vzhled. Výsledkem je nábytek a doplňky, které jsou vkusné, elegantní a současně velmi praktické.

Pár slov odborníka ke značce Antic Line:

 Michal Starý
 Michal Starý

Produkty Antic Line se u nás objevují celkem pravidelně. Většinou se jedná o různé koše, tácy, chlebníky a dekorace. Jsou to většinou věci, které se skvěle hodí na chaty a chalupy a hodně z nich je vhodných i pro venkovní použití do zahrady nebo na balkon. Z našeho pohledu se jedná o originální kousky, které se u jiných značek v této podobě neobjevují. Co se týká provedení, tak u výše uvedených produktů jsou k výrobě používány spíše tenčí materiály a drobné pomocné kování těchto produktů. Toto zboží zastupuje kvalitou dle našeho názoru spíše střední třídu, avšak za velmi příznivou cenu a hlavně s ohledem na originalitu. Pro celoživotní užívání vhodné nebude, ale pár let vám toto zboží bude sloužit dobře.

 

Výrobky Antic Line jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jako je masivní dřevo, kov a sklo. Tyto materiály jsou pečlivě zpracovány a kombinovány, aby vytvořily trvanlivé a krásné produkty. Značka také klade důraz na detaily, což se projevuje v dokonalém zpracování a precizních úpravách.

V nabídce našeho e-shopu naleznete produkty značky Antic Line v zastoupení:

  • táců
  • nástěnných košíků
  • dochucovacích setů
  • chlebníků
  • odpadkových košů
  • dekorací

Cena

220450
1220450
4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem