+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

BePureHome

BePureHome je nizozemská značka nábytku a dekorací, která se zaměřuje na vytváření kvalitních a stylových kusů pro moderní interiéry. Značka se snaží nabídnout širokou škálu produktů, které jsou inspirovány aktuálními interiérovými trendy, ale zároveň mají jedinečný vzhled.

Pár slov odborníka ke značce BePureHome:

 Michal Starý

U nás má tato značka zastoupení ve světlech, stolcích, dekoracích a židlích. Pokud někdo hledá jednoduchý design, tak právě BePureHome je tou pravou volbou. Dle našeho názoru se jedná o zboží průměrné kvality se spíše méně kvalitní povrchovou úpravou. Spoje dílů se jeví pevné, avšak některé prvky by si zasloužily o malinko silnější materiál, který by tak prodloužil životnost výrobků. V nabídce jsme měli i pohovky, které mají bytelnou konstrukcí a vcelku obstojnou kvalitu použitých potahových materiálů. U některých stojacích lamp jsou rozkládací prvky titěrné a zasloužily by si použití kvalitnějších materiálů. Z našeho odborného hlediska se jedná o průměrnou kvalitu výrobků, která se vyznačuje jednoduchostí a většina produktů budí dojem, že bude sloužit v řádu vyšších let.

 

BePureHome vyrábí nábytek a dekorace pro obývací pokoje, jídelny, ložnice a kanceláře. Nabízí například pohovky, křesla, stoly, židle, komody, police, zrcadla, osvětlení a další doplňky.

BePureHome se snaží být ekologicky zodpovědnou značkou a proto se zaměřuje na použití přírodních materiálů a na minimalizaci svého dopadu na životní prostředí. Značka také spolupracuje s certifikovanými výrobci, kteří dodržují přísné normy kvality a bezpečnosti.

BePureHome se může pochlubit širokou zákaznickou základnou po celém světě, a to díky svému jedinečnému stylu a kvalitě produktů. Značka je oblíbená zejména mezi lidmi, kteří chtějí do svého domova přinést moderní a stylový design.

V nabídce našeho e-shopu naleznete produkty značky BePureHome v zastoupení:

  • odkládacích stolků
  • polštářů
  • stojacích lamp
  • stolních hodin
  • stropních svítidel
  • židlí

Cena

390490
1390490
6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem