+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Canett

 

Canett  je dánská značka nábytku, která se specializuje na designové kousky pro domácnost. Založena byla v roce 2016, a od té doby si získala velkou oblibu v různých zemích světa.

Designové židle a botníky značky Canett skladem

 

Pár slov odborníka ke značce Canett:

 Michal Starý
 
Již několikrát jsme měli možnost se u nás setkat s produkty značky Canett. Většinou se jednalo o kovové konferenční stolky, kde můžeme vyzvednout kvalitu jednotlivých spojů a též povrchovou úpravu. Dále jsme měli montovali barové a jídelní židle, které vykazovaly velmi dobrou pevnost a stabilitu. Také jsme detailně prohlédli rozkládací foliovaný stolek se skleněnými nohami, u něj však nemůžeme úplně pochválit kvalitu již zmíněného foliovaného povrchu. Všeobecně lze říci, že tato značka patří k lepšímu průměru, ale je potřeba počítat s malinko vyšší cenou za produkty.
 
Konferenční a jídelní stoly značky Canett levně
 

Canett  nabízí širokou škálu nábytku, včetně židlí, stolů, poliček, komod, postelí a dalších produktů. Jejich nábytek je charakteristický jednoduchým a elegantním designem, který se skládá z čistých linií a přírodních materiálů, jako je dřevo a kůže. Canett Furniture klade důraz na kvalitu materiálů i zpracování, a proto se jejich produkty vyznačují trvanlivostí a odolností.

V nabídce našeho e-shopu naleznete produkty značky Canett v zastoupení:

  • barových židlí
  • konferenčních stolků
  • TV stolků
  • jídelních židlí
  • komod
  • postelí

Cena

7902890
17902890
3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem