+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Gazzda

Gazzda je značka nábytku, která vyrábí kvalitní a designově zajímavé kusy nábytku. Značka pochází z Bosny a Hercegoviny a její jméno vychází z bosenského slova "gazda", což znamená majitel nebo hospodář.

Gazzda je známá pro své jedinečné a moderní designy nábytku, které jsou často inspirovány přírodou a minimalistickými liniemi. Značka se zaměřuje na používání přírodních materiálů, jako je masivní dřevo, které dodává nábytku teplý a příjemný vzhled.

Skříně a komody značky Gazzda levně

 

Pár slov odborníka ke značce Gazzda:

 Michal Starý

Výrobky značky Gazzda se u nás v obchodě objevují pravidelně, takže máme možnost je důkladně prozkoumat a zhodnotit. Z mého pohledu, jako odborníka s více než 20 letou praxí v oblasti výroby nábytku, se jedná o velmi kvalitně zpracované výrobky z masivního dřeva. Všechny spoje nábytku vykazují velkou pevnost a robustnost všech materiálů. Kvalitu výrobků Gazzda podtrhuje i použité kování, ať už panty či výsuvy, a vše završuje skvělá povrchová úprava. Myslím si, že nábytek této značky při správném používání je schopen sloužit i více generacím. Je však nutné počítat s vyšší pořizovací cenou, která se Vám ale vrátí v kvalitě zpracování.

Postele a TV stolky značky Gazzda skladem

 

Mezi oblíbené produkty značky Gazzda patří jídelní stoly, židle, police a úložné prostory. Všechny tyto kusy jsou pečlivě vyráběny s důrazem na detail a kvalitu. Značka Gazzda je známá svou filozofií, která staví na udržitelnosti a ochraně přírody, což je vidět jak v jejich designu, tak i v postupech výroby.

V současné době je značka Gazzda k dostání po celém světě a stala se oblíbenou volbou pro ty, kteří hledají nábytkové kusy, které jsou kvalitní, krásné a zároveň udržitelné.

 

V nabídce našeho e-shopu naleznete produkty značky Gazzda v zastoupení:

  • televizních stolků
  • postelí
  • židlí
  • skříní
  • konferenčních stolků
  • nočních stolků

Cena

650651
1650651
1 položek celkem
Černá zásuvka z dubového dřeva Gazzda Fina
650 Kč
34951

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem