+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Mauro Ferretti

Neotřelý styl nábytku a dekorací do bytu od italské značky Mauro Ferretti je pro každého, kdo chce „vystoupit z davu“ a chce proměnit svůj byt či dům útulným domovem. Po více než 30. letém působení na evropském trhu a díky modernímu stylu majitele zdobí produkty od designérů Mauro Ferretti mnoho domovů.

 

Pár slov odborníka ke značce Mauro Ferretti:

 Michal Starý
 Michal Starý
 
O této značce můžu vyprávět z vlastních zkušeností. Mají fakt zajímavé kousky nábytku a dekorací. Za celou dobu prodeje jsem se setkal se stovkami těchto produktů. Jedná se o výrobky, které vykazují nápaditost a originalitu a navíc jsou celkem vysoko na stupnici kvality provedení. Z naší zkušenosti můžeme vyzvednout zrcadla a dekorace. Ostatní produkty, které prošly našima rukama, a které jsme měli možnost montovat, jako jsou odkládací stolky, noční stolky, pufy, hodiny a také židle všeho druhu, mají super kvalitu zpracování. Abychom tuto značku jen nechvalili, musíme zmínit, že například u některých komod, a to hlavně bílého provedení, se povrchy špatně udržují a dochází u nich k častému znečištění, které se hůře odstraňuje. U některých kovových prvků dochází k drobné korozi. Jinak za nás odborníky je Mauro Ferretti super značka, která vám v interiéru určitě udělá radost, ale je potřeba počítat s tím, že si trochu více připlatite.
 
 
 
 

Pro ty, kteří hledají výjimečný designový nábytek a dekorace pro svůj domov či kancelář, může být značka Mauro Ferretti skvělou volbou. Její produkty jsou nejen krásné, ale také praktické a funkční, což zajišťuje nejen dokonalé vyznění interiéru, ale také pohodlí a komfort pro každodenní použití.

V nabídce našeho e-shopu naleznete produkty značky Mauro Ferretti v zastoupení:

  • zrcadel
  • stoliček
  • stojacích lamp
  • nástěnných hodin
  • stolních lamp
  • dekorací
  • komod

 

Cena

603690
1603690
15 položek celkem
Černá barová židlička Mauro Ferretti Paris Nero/Gold 33995
Černá stolní lampa Mauro Ferretti Ovy
1 190 Kč
33935
Nástěnné hodiny Mauro Ferretti Hexagon
790 Kč
34992
Nástěnné hodiny Mauro Ferretti Mirror, o 60 cm
590 Kč
33284
Nástěnné hodiny Mauro Ferretti Plus, o 71,5 cm
480 Kč
33084
Nástěnné hodiny Mauro Ferretti Source, o 63,5 cm
450 Kč
33106

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem