+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Moderní knihovna jako jedinečný designový doplněk do vašeho interiéru

Designové moderní knihovny jsou nejlepším způsobem, jak zkrášlit váš domov. Stačí koupit jeden kus tohoto nábytku a místnost ve vašem bytě se změní k nepoznání. Naštěstí můžeme dnes vybírat z širokého sortimentu tohoto zboží. Máme k dispozici různé materiály, tvary a velikosti knihoven. Pokud nechcete ztrácet čas a peníze výrobou knihovny na zakázku, jistě vás potěší nabídka našeho e-shopu, kde nabízíme levně a skladem velké množství tohoto zboží.

Designová knihovna do obýváku

Jak vybrat správnou knihovnu, abyste byli spokojeni

V první řadě berte v potaz velikost a typ pokoje. Ve větších prostorách si můžete dovolit knihovnu až ke stropu po celé šířce zdi, v menších naopak stačí jednoduchý policový díl. Nejčastěji se setkáváme s knihovnou do obýváku a knihovnou do dětského pokoje. Co se týče obývacího pokoje, doporučujeme designové kousky, kde můžou být police poskládány asymetricky, jako u knihovny Maze Anthracite či skleněné knihovny Ángel Cerdá Anna. Ta určitě zaujme mladé lidi, co rádi experimentují. Nejde nezmínit, že k tomuto kusu nábytku se bude skvěle hodit odkládací stolek Ángel Cerdá Anna Glass Side. Kdo upřednostňuje prosvětlený nordic styl, potom je tou správnou volbou bílá knihovna od prestižní značky Mauro Ferretti, bílá knihovna WOOOD Grenen nebo bílá knihovna Multi White. V dětském pokoji si můžete dovolit veselejší barvy, vhodné jsou však nižší knihovny, aby na ně dítě dosáhlo. Nezapomeňte je kvůli bezpečnosti také ukotvit ke stěně. Poslouží jako úložiště pohádkových knížek a hraček. Originálními kousky jsou regál v přírodní barvě se šedou částí ALLOAknihovna Bengu. Slučuje barevný prvek s typickým dřevěným vzhledem.

Moderní knihovna do dětského pokoje levně

Je také potřeba si uvědomit, jakou funkci bude tento druh nábytku mít. Pokud bude sloužit svému účelu, jako vášnivý čtenář volte větší knihovnu, protože postupem času budete knihy stále doplňovat. Jestliže však preferujete výstavu dekorací, stačí i menší kus o dvou policích. Ideální je v tomto případě například antracitový nástěnný policový díl Paranoid

Designová knihovna od bazar ms

Originální tipy pro vás

Nejvíce se knihovny vyjímají v pracovně. Můžete si do nich odkládat veškeré pracovní knihy, bloky a desky. Vyvarujte se ledabyle položených papírů na policích, raději si na ně pořiďte organizéry. Kromě pracovního stolu s židlí je v pracovně knihovna tím nejdůležitějším kusem nábytku. Pokud nechcete pořizovat velkou knihovnu, stačí si zakoupit například dvě menší, které lze spojit k sobě. Po čase, až vás toto uspořádání omrzí, je můžete rozdělit. I na to myslíme na našem e-shopu a nabízíme u některých výrobků více stejných kusů. Jako příklad uvádíme bílou knihovnu Rain nebo knihovnu Kuttap White. Pod tímto odkazem si zobrazíte nabídku všech knihoven na našem e-shopu.

Moderní knihovna do obýváku