+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Designové komody u nás pořídíte levně

Komoda patří mezi nejoblíbenější kusy nábytku. Využijete ji jednak z praktických důvodů, kdy slouží jako úložný prostor, a hlavně poslouží jako dekorace ve vaší místnosti. Funkce dva v jednom je tu splněna. Komody můžete umístit snad do všech pokojů, nejlépe se vyjímají v obývacím a dětském pokoji. Na co si dát při výběru designové komody pozor, a jak ji sladit s ostatním nábytkem? Díky široké nabídce levných komod na našem e-shopu vám poradíme, jak na to. Pamatujte, že hezké kousky se dají sehnat i za pár korun. Nevěříte? Pak si pročtěte naše tipy a budete mít jasno. Stačí kliknout na speciální vyhledávání pro komody.

Designové komody do obyváku

Nejlépe se komody vyjímají v obýváku

S výběrem komody do obývacího pokoje je třeba postupovat opatrně. Měl by se zohlednit styl a barva ostatních kusů nábytku, aby vám vše ladilo. Jestliže máte v této místnosti málo místa, volte spíše užší a vyšší komodu. Například komoda Parisot Ambra bude tou pravou volbou. V případě většího prostoru se fantazii meze nekladou. Můžete si dopřát i takový luxus, jako nízké podlouhlé komody, které se hodí zvláště pod televize. Většina domácností má v oblibě nadčasový nordic styl, ve kterém se bude určitě vyjímat i naše komoda v bílé barvě komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku.

Originální světlá designová komoda

Komody do dětského pokoje rozzáří dětské oči

Tento typ nábytku patří i do dětských pokojů. Poslouží hlavně jako úložný prostor pro prádlo či hračky. Můžete je použít i jako přebalovací pult. Dbejte však na bezpečnost a zajistěte ukotvení ke stěně. Volte spíše nižší komody, na které děti bez problému dosáhnou a věci si budou samy rovnat do zásuvek či za dvířka. U malých dětí je tento typ nábytku vhodnější v barevném provedení, u starších pak vítězí spíše jednobarevné kousky, které vydrží řadu let.

Překrásné komody do dětského pokoje

Komoda a dekorace patří k sobě

Dekorace k těmto typům skříní jednoduše patří. Využijte volnou plochu a ozdobte komodu stylovou vázou a vonnou svíčkou, která navodí tu správnou atmosféru. Můžete použít i dekorativní misky či rámečky s fotografiemi. Obzvláště pěkné jsou komody umístěné za gaučem a na nich designové lampičky. Nemusíte chodit daleko, na našem e-shopu nabízíme lampy i dekorace. Pohled na designovou komodu na chodbě, nad kterou visí zrcadlo osvětlené ze stran nástěnnými lampičkami, je okouzlující. Ohledně komody do chodby pro vás máme tip. Dřevěný botník Mirto Tree. Jedná se o nádhernou předsíňovou skříň nejen na obuv s přírodním motivem.

Levná komoda z bazaru

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články