+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Nečekejte a pořiďte si praktický příborník v našem e-shopu

Dřevěný příborník. Už naše babičky braly tento kus nábytku jako ozdobu místnosti. V posledních letech se trend příborníků vrací a obchody se předhánějí v designu těchto stylových skříní. Můžete dát přednost koupi starších kousků na bazarech, či zvolit zcela nové kusy tohoto nábytku. Pokud chcete vylepšit vzhled vašeho domova, je právě komoda - příborník tím správným rozhodnutím. I na našem e-shopu nabízíme různé druhy příborníků, ať už se jedná o komodu či organizér na příbory, tedy příborník do šuplíku.

Krásná růžová komoda vhodná i jako příborník

Příborníky do zásuvky zamezí zdlouhavému hledání 

Každá hospodyně má ráda přehled, zvláště v kuchyni. A to platí i o prostoru, který se skrývá za zavřenými dvířky či v zásuvce. Určitě jste zažili zdlouhavé hledání vidličky v kupě příborů. Na to je jednoduché řešení, příborník do zásuvky. I zde je třeba brát v potaz materiály a zpracování tohoto kuchyňského doplňku. V současné době jsou stále více oblíbené bambusové příborníky, které krásně vypadají a skvěle splní svou funkci. Na našem e-shopu je nabízíme v kategorii kuchyňské potřeby a dekorace. Pod tyto příborníkové organizéry doporučujeme pořídit také protiskluzové podložky, pokud rozměr příborníku přesně neodpovídá vaší zásuvce.

Komoda z masivního dřeva z bazaru ms

Kredence a příborníky ve formě skříní

Velmi stylovým kusem nábytku jsou příborníky v podobě skříní, komod a kredencí. Můžeme je umístit do kuchyní, obývacích pokojů, nejlépe se však vyjímají v jídelnách. Není lepší kus nábytku, který by tak skvěle doplňoval jídelní set. Tyto skříně se dnes hodně využívají nejen jako úložný prostor pro příbory a nádobí, ale jako dekorační kus nábytku. Za skleněná dvířka můžete umístit různé dekorace, jako například vázy, rámečky s fotkami a tak dále. Pokud tedy máte prázdné místo v jedné ze zmíněných místností, neváhejte a zkuste štěstí s příborníkem. Někdy může být příborník ve formě skříně i součást dětského pokoje, kde slouží jako úložný prostor pro hračky či vitrínka.

Dřevěný masivní příborník z bazaru

Jestliže na internetu zadáte do vyhledávače slovní spojení příborník bazar, jistě si vyberete. Obzvláště u nás na e-shou nabízíme skvělou kombinaci nízké ceny a originálního kusu tohoto nábytku, který bude vaší domácnosti zajisté slušet. Můžete se spolehnout, že vy i vaše návštěvy ho budete obdivovat. A když zvolíte organizér do zásuvky, vše bude mít své místo a vybrat ten správný příbor bude hračka.