+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Zkrášlete své bydlení komodou do kuchyně

Komoda je nedílnou součástí snad každé místnosti. Asi nejčastěji bývá umístěna v obýváku, ložnici, dětském pokoji nebo v předsíni. Komoda ale beze sporu patří i do kuchyně. Ukážeme Vám, jaké kuchyňské komody máme na našem e-shopu.

Velká kuchyňská komoda

Komoda do kuchyně sladěná s linkou nebo raději solitér?

V kuchyni je hlavním prvkem zcela jistě kuchyňská linka, která zabírá většinu místa. Na ni krásně naváže právě kuchyňská komoda. Ta může buď barevně a stylově ladit s kuchyňskou linkou, nebo naopak zvolte úplně odlišný styl jako solitér. Venkovsky laděná je skříňka do kuchyně Zdobená komoda Home Affaire. Na dvířkách má motiv citrónů, a tak je pro prostor, kde se připravuje jídlo, jako stvořená! Do zásuvek vložte příbory a další náčiní vhodné pro stolování, ubrousky a prostírání. Spodní část pojme talíře, hrníčky i dochucovadla. Komoda s posuvnými dvířky a policemi uvnitř Skandica Elza poslouží k uložení jídelního servisu i potřeb pro stolování a prostírání.

úzká komoda do kuchyně

Výrazně zbarvená komoda do kuchyně TemaHome Marius je přímo určená pro potřeby vaření a stolování. Součástí je výsuvné prkénko, lze na ni umístit mikrovlnnou troubu a zásuvky i úložné prostory schovají hrnce, příbory i talíře.

Pokud nemáte dostatek prostoru a hledáte úzké komody do kuchyně, mohla by Vás zaujmout Skříňka v ořechovém dekoru Lost. Z vrchní otevřené části si můžete udělat kávový koutek na kávovar, hrníčky a podšálky, cukřenky. Výrazněji zbarvená je Petrolejově modrá police Tenzo Uno, kterou můžete využít obdobným způsobem. Příznivce světlých barev potěší nadčasová bílá komoda do kuchyně. I takové najdete na našem e-shopu. Vyzdvihnout můžeme kvalitní Bílou komodu Woodman Blanco.

Tak co, už ve své kuchyni vidíte tu pravou komodu?

bílá komoda do kuchyně

Autor článku: Tereza Stará

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články