+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Regál na knihy zajistí dostatek místa pro vaše čtivo

Jste vášnivý čtenář nebo se jím chcete stát? V tom případě vám fandíme a přinášíme tento článek, jak si doma zorganizovat knihy. Čím více člověk čte, tím více ví. V knihách je moudrost, to víme již po staletí. Nelitujte peněz za knihy, vrátí se vám v jiné podobě. Určitě však nechcete, aby se vám knihy povalovaly po bytě, v šuplících, skříních, na poličkách. Od toho jsme tu my, abychom vám poradili, jaký regál na knihy si pořídit. Získáte tak úložný prostor a nádherný kus nábytku, který vám zaručeně každý pochválí.

regál na knihy

Regály na knihy zažívají boom

Ať už si vyberete jakoukoliv formu úložného prostoru na knihy – komodu, vitrínu, knihovnu, regál, police – nebudete litovat. Nevadí, když místo nezaplníte celé, do prázdného prostoru můžete umístit dekorace či upomínkové předměty. Dříve byly knihovny výsadou bohatších, kteří si mohli dovolit utrácet peníze za knihy. Nyní si je však může dovolit každý. Na našem bazaru máme regály na knihy za nízké ceny a navíc skladem.

Vyplňte si své volné chvíle příjemným čtením a veďte k tomu i své děti. Věřte, že je to jedna z nejlepších investic do vzdělání. Ale jaký regál pro ně vybrat?

dřevěné regály na knihy

Kam nejlépe umístit regály na knihy?

Pokud máte menší interiér, volte nábytek ve světlejších barvách. Například bílý regál Gardo Ample je provedený v čistém a jednoduchém designu. Hodí se do interiérů laděných do stylu nordic. Většinou je regál na knihy v obývacím pokoji, kde můžete umístit i více kousků vedle sebe, pokud máte dostatek volného prostoru. Stylový bude regál i na širší chodbě. Ze stran ho můžete osvítit nástěnnými lampičkami a kouzlo domova bude na místě.

Velmi pěkná je také hnědá knihovna Wand v přírodním vzhledu, která skvěle zapadne do venkovského či chalupářského bydlení. Dřevo je velmi vděčný materiál, hodí se téměř ke všemu. Doporučujeme umístit regál na knihy i do dětského pokoje, ať máte kam umístit knihy s pohádkami.

Náš poslední tip je regál na knihy Kave Home Helia laděný do industriálního stylu s kovovou konstrukcí a dřevěnými poličkami. Bude se vyjímat ve vaší kanceláři i pracovně. Díky svému nevšedními tvaru zaujme vaše návštěvy i klienty.

regál na knihy bílý

Autor článku: Petra Králová

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články