+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Objevte krásu moderních dřevěných vitrín

Vitrínu, často s prosklenými dvířky, známe již z dávných dob. V posledních letech se jejich popularita opět vrací a čím dál častěji je najdete i v moderních interiérech.

vitrína do obýváku

Vitríny z masivu sluší každému stylu

Asi si všichni pamatujeme nejednu dřevěnou vitrínu u babičky nebo na chatě či chalupě. Takové vitríny byly často vyřezávané, doplněné o kudrlinky na okrajích. V nich byly vystaveny hrníčky s puntíky a dozdobeny byly dečkou nebo krátkou záclonkou. To vše dohromady tvořilo úžasný útulný prostor, ve kterém se krásně pobývalo.

Obliba vitrín se vrací a nabídka je opravdu široká. Vitrína z masivu je kvalitní a vydrží dlouhá léta. Hřejivě působí borovicové dřevo, které dodá na útulnosti. Bílá dřevěná vitrína Marckeric Miranda je skvělým příkladem vitríny do jídelny. Váš oblíbený čajový servis nebo jídelní souprava z porcelánu se v ní budou krásně vyjímat.

Vitrína do obýváku na dekorace i knihy

V obývacím pokoji poslouží vitrína pro uložení knih, ale i jako prostor pro dekorace, foto rámečky nebo suvenýry z vašich cest. Dubová vitrína Woodman Avon je parádním kouskem, který padne jak do moderních, tak do tradičně zařízených interiérů. Bílé detaily dodávají na elegantnosti. Robustní vzhled představuje Černá knihovna z masivního borovicového dřeva WOOOD James. Je opravdu kvalitní, prostorná a nabízí dostatek úložného místa. 

vitrína do jídelny

Jak si vyrobit vitrínu svépomocí?

Líbí se Vám vitríny, ale odrazuje Vás jejich pořizovací cena? Zkuste si vyrobit vlastní. Ušetříte a ještě vás bude hřát pocit z dobře odvedené práce. A přitom to není vůbec složité. V nabídce našeho e-shopu najdete Bílá dvířka z borovicového dřeva Storaa Anabelle, která jsou jako stvořená pro výrobu vitríny. Součástí jsou i panty a úchytky. Dvířka můžete připevnit ke korpusu obyčejné skříňky. Náš tip: přivrtejte dvířka přímo na stěnu a vytvořte si tak "falešné" okno ve stylu Provence, výsledek vás mile překvapí!

vitríny bazar

Autor článku: Tereza Stará

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články