+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Dodejte vaší koupelně designové stojany na ručníky

Stojany na ručníky jsou jedny ze základních koupelnových doplňků. Na jedné straně jsou stylovou dekorací, která dodá vaší koupelně šmrnc. Na straně druhé představují užitečného pomocníka, který nám poskytne místo, kde sušit mokré ručníky. Ač se to nezdá, i tyto kousky je třeba vybírat s rozmyslem. A jak? To vám poradíme v dnešním článku. Zároveň vám nabídneme i skvělé tipy na koupelnové stojany.

nerezový stojan na ručníky

Jaký stojan na ručníky je pro vaši koupelnu ten pravý?

Před koupí těchto domácích pomocníků je třeba si položit několik otázek.

  1. Mám dostatečně velkou koupelnu?
  2. V jaké stylu je moje koupelna?
  3. Kolik peněz jsem ochotný obětovat?
  4. Jak velký by měl stojan být, tedy kolik ručníků má rodina používá?

Jestliže máte větší koupelnu, není co řešit. Do malých prostorů však tento produkt nedoporučujeme, využijte spíše klasické držáky na zeď. Velmi oblíbený je držák na ručníky Wenko Orea Rail Duo Turbo-Loc® z nerezové oceli v moderní matně černé barvě.

Dále je třeba dodržet ráz a styl koupelny. Pokud je zařízena v přírodním či venkovském duchu, hodí se do ní spíše dřevěné nebo bambusové stojany na ručníky. V současné době jsou v popředí zájmu dřevěné žebříky, které zabírají spíše prostor do výšky, ušetří vám tedy místo.

Do severského stylu se naopak hodí bílý stojan na ručníky Wenko Exclusive. Lze jej nastavit do jaké strany chcete, což je jeho velká výhoda. Dalším typem do nordic domova je černý stojan na ručníky Wenko Hella.

Máte interiér zařízený v industriálním či minimalistickém stylu? Pak vás určitě zaujme ocelový stojan na ručníky Wenko Lioni. V koupelně tak budete mít osušky a ručníky ihned po ruce.

stojan na ručníky

Němý sluha a stojan na ručníky v jednom? Ano, je to možné

Pokud vás již stojan v koupelně omrzí, využijete ho i jinde. Další praktické uplatnění najde v šatně či v ložnici. Například stojan na ručníky a oblečení Wenko Palermo je praktický koupelnový držák s tyčemi na přehození ručníků ve spodní části, horní háčky jsou pak určené pro zavěšení oblečení a županů. Jako designový sluha vám poslouží i stojan na ručníky Wenko Slate Rock, který je velmi pěkný a vy už nebudete muset sbírat oblečení ze židlí či postelí. Výhodou těchto stojanů je i jejich relativní lehkost. Lze je tedy bez problémů přemístit z místnosti do místnosti.

Prohlédněte si další stojany na ručníky v našem e-shopu

UKÁZAT AKTUÁLNÍ NABÍDKU STOJANŮ NA RUČNÍKY

stojan na ručníky levně

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články