+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Rohová polička do koupelny - jakou vybrat?

Výhoda rohových poliček je jasná - nezasahují příliš do prostoru, a tak jednak nepřekáží a za druhé nejsou tolik "na očích". V tomto článku si ukážeme pár tipů na praktické rohové poličky do koupelny, díky kterým bude vaše koupelna přehledně urovnána a všechny potřeby budou vždy na svém místě.

plastové rohové poličky do koupelny

Rohová polička do koupelny jako nepostradatelný pomocník

Polička do koupelny patří mezi základní potřeby pro každodenní fungování. Slouží pro umístění mýdel, šampónů, mycích houbiček, stejně tak jako na ručníky a čisticí prostředky. Poličky do koupelny zkrátka nevyhnutelně potřebujete, pokud chcete, aby vaše koupelna vypadala uklizeně a aby byly všechny potřeby vždy připraveny k rychlému použití. A protože se jedná opravdu o často vyhledávané zboží, nabídka na trhu je široká, a to jak co se týče vzhledu, způsobu uchycení i co do materiálu. My Vám teď několik druhů z našeho e-shopu představíme.

rohová koupelnová polička

Rohové koupelnové poličky u nás nakoupíte levně

Plastové rohové poličky do koupelny se dobře udržují a nedochází u nich ke korozi. Bílá rohová police Allstar Wenko má navíc i háčky, na které můžete zavěsit houbičku a žínku. Rohová police do koupelny Compactor Coin De Douche má 4 patra, takže na ni umístíte hodně potřeb. Je výškově stavitelná, a tak se přizpůsobí Vašemu prostoru. Postavit ji můžete jak do sprchového koutu, tak i do rohu místnosti. Na někoho však plast může působit možná trochu obyčejně, a proto raději volí rohovou poličku do koupelny nerez. I takové v našem e-shopu máme. Buď v jednoduchém provedení jednopatrová Rohová polička Tomasucci Dolphin s motivem delfínů, nebo opět ve vícepatrové verzi s výškovou stavitelností Teleskopická polička do koupelny Wenko Domaso. Elegantně a nadčasově vypadá rohová skleněná polička do koupelny. Rohová polička Wenko Corner se 4 patry bude skvělou volbou do moderně laděných interiérů. Pokud sháníte rohovou poličku do koupelny bez vrtání, budou pro vás všechny výše uvedené poličky vhodné. Snadná montáž bez rizika provrtání se do další místnosti je důležitým aspektem.

Rohová koupelnová polička je pro mnohé jedním z nejdůležitějších kusů nábytku v koupelně. Snad jsme Vám tímto článkem pomohli v rozhodování, která je pro Vás ta pravá.

skleněná police

Autor článku: Tereza Stará

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články