+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Doplňte váš domov o abstraktní obraz

Ve chvíli, kdy máte domov zařízený nábytkem a dekoracemi, po čase zjistíte, že byste mu rádi dali přidanou hodnotu. Někteří z nás mají vystavené upomínkové předměty jako dekorace. Mají pro nás zvláštní kouzlo, zvlášť, když jsou po předcích. Ten samý účel splňují obrazy. Vypráví totiž svůj vlastní příběh. V současné době jsou velmi oblíbené právě abstraktní obrazy. Můžeme se na ně dívat hodiny a přemýšlet, jaké poselství nesou. Pozvedněte tedy svůj interiér na vyšší úroveň a pořiďte si abstraktní obrazy z našeho e-shopu.

obrazy na stěnu abstraktní

Co si pod pojmem abstraktní obraz představit?

Abstraktní umění je velmi mladé, vzniklo až ve 20. století. Abstrakce se vyznačuje tím, že nezobrazuje figury ani žádné jiné konkrétní věci. Je to malba, pod kterou si každý člověk představí něco jiného. V každém jedinci vzbuzují kresby na plátně rozdílné pocity a dojmy. Donutí vás, abyste mu věnovali pozornost a svůj čas, dokud nepřijdete na to, co chtěl umělec říci. Vznikají tak opravdu originální díla, kdy autor jejich prostřednictvím předává své pocity a využívá k tomu různé barvy a linie. V tomto ohledu má opravdu volnou ruku a široké pole působnosti.

Doporučujeme si vybrat takový obraz, který ve vás vyvolává klid a radost. Vyhněte se dílům, která působí chaoticky a negativně. Abstraktní obraz bude jistě ozdobou vašeho bytu. Zabavíte tím i návštěvy, které pohled na něj nenechá chladnými.

abstraktní obraz na zeď od bazar ms

Abstraktní obraz je oknem do vaší duše

Pro vyznavače abstraktních vzorů máme novinku, jedná se o sadu 2 obrazů Canvart Fulaza v příjemných pastelových barvách. Hodí se téměř do všech pokojů. Lze jej pověsit do ložnice nad postel, do jídelny nad komodu, do pracovny či do obývacího pokoje nad pohovku.

Máte rádi vyobrazení přírody, zvláště moře? Pak si přijdete na své koupí sady 2 obrazů Onno Waves. Jedná se o minimalisticky pojaté, krásně sladěné obrázky. Do zčeřených vln tak můžete nahlížet také o dlouhých zimních večerech a snít o exotické dovolené. Dalšími zajímavými abstraktními obrazy na zeď jsou kousky Tablo Center Tree. Na našem e-shopu je nabízíme jak v sadě, tak samotné. Těmito designovými obrazy oživíte prázdné stěny a váš interiér dostane úplně jiný nádech.

abstrakce obrázek na stěně

Další abstraktní obrazy najdete na našem e-shopu

ZOBRAZIT AKTUÁLNÍ NABÍDKU ABSTRAKTNÍCH A MODERNÍCH OBRAZŮ

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články