+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Kam se hodí vícedílné obrazy aneb vybrat raději tří- nebo 5dílný obraz?

Vícedílné obrazy, které jsou už delší dobu na výsluní bytového designu, jistě mnoho z vás zná. Najdou se však tací, pro něž je to úplná novinka. Proto jsme pro vás připravili tento článek, kde představíme pětidílné a třídílné obrazy. Věřte, že pokud potřebujete do bytu závan čerstvého vzduchu se špetkou originality, tyto dekorace jsou ty pravé. Zvláště, pokud vás již omrzely obyčejné kusové obrazy. Na našem bazaru máme těchto produktů velké množství, tak si udělejte kávu a pojďte s námi vybírat.

pětidílný obrazy na stěnu

Proč si koupit vícedílný obraz?

Hlavní výhodou těchto nástěnných dekorací je, že vám krásně zaplní prázdnou zeď. Je ale třeba vybírat pečlivě, podle rozsahu volného místa, které máte na zdi. Hodí se určitě do všech místností. Budete se možná divit, ale zapadnou i do koupelny. Dále si sami můžete zvolit, jak velké místo necháte mezi jednotlivými kousky. Buď je poskládáte přímo vedle sebe nebo dodržíte libovolný odstup. Nesporná je i originalita těchto vícedílných obrazů na zeď. Vsaďte se, že vy i každá návštěva budete tato díla obdivovat. Přenesou vás do světa fantazie, ať už zvolíte motiv velkoměsta či přírody.

třídílný obraz

Pětidílné obrazy jsou oknem do jiného světa

Pokud zvolíte 5dílný obraz, je třeba pro něho mít místo. Ideální je umístění nad pohovku či nad postel v ložnici. Prostor tak krásně a stylově zaplníte. Do ložnice i obýváku vám pocit svobody a klidu vnese 5dílný nástěnný obraz Brooklyn Bridge. Jste fanoušci abstraktního umění? 5dílný obraz Lydia je moderní kousek, nad kterým budete moci strávit hodiny přemýšlením. Nesmíme zapomenout ani na děti, jiskru v oku jim určitě zažehne 5dílný obraz Winnie the Pooh, který vytvoří velmi hravou a pohodlnou atmosféru.

Oživte svůj domov stylovými třídílnými obrazy

Pokud vaše stěna disponuje menším místem, zaměřte se na 3dílné obrazy. Na našem e-shopu jich máme mnoho, všechny skladem a za bezkonkurenční ceny. Vaše kuchyň dostane úplně nový nádech díky trojdílnému obrazu Pineapple. Jeho pestré barvy ve vás probudí chuť k jídlu. Naším tipem jsou nástěnné obrazové hodiny Gerbera, které jsou součástí 3dílného obrazu. Skvostné budou nad krbovou římsou či ve vstupní hale, kde budou vítat hosty.

vícedílný obraz z bazaru ms

Další tří- a pětidílné obrazy, které nabízíme na našem e-shopu

ZOBRAZIT AKTUÁLNÍ NABÍDKU VÍCEDÍLNÝCH OBRAZŮ

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články