+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Jaké zrcadlo do chodby nebo předsíně? Poradíme s výběrem

Zrcadla jsou nepostradatelnou součástí naší domácnosti. Naštěstí je dnes na trhu mnoho stylů těchto bytových doplňků, a tak máte na výběr z několika možností. Nic nepotěší víc než pěkný odraz v krásném zrcadle, tak neváhejte a pořiďte si domů tento stylový kousek. V dnešním článku se zaměříme na zrcadla do chodby a haly. Plní zde totiž velmi praktickou funkci. Uvítají vás i vaše návštěvy. Navíc se při odchodu z domu můžete zkontrolovat od hlavy až k patě a s klidnou myslí tak vstoupit do nového dne. Udělejte si pohodlí, podívejte se na nabídku našeho e-shopu a vybírejte.

velké zrcadlo do chodby

Zrcadlo do chodby je oknem do vašeho domova

Při výběru zrcadla do chodby si dejte obzvláště záležet. Doporučujeme originální rám, protože právě ten vám ze zrcadla udělá stylovou dekoraci. Do hal, chodeb a předsíní se hodí vyšší úzké zrcadlo, abyste měli možnost vidět celou postavu. Pokud však nemáte dostatek volného místa, můžete to vyřešit zrcadlem na dvířkách šatní skříně či menším kouskem umístěným například nad komodou.

V prvním případě, kdy máte volné místo na stěně, bude pro vás ideální nástěnné zrcadlo Styler Lustro Lahti Puro. Je laděné do romantického venkovského stylu a díky bílému rámu se hodí do nordic a provence stylu. Nabízíme i variantu pro vyznavače industriálního směru, a to nástěnné zrcadlo Styler Lustro Jyvaskyla Raggo. Je vyrobeno v dekoru betonu, který je v interiérech dnes tak oblíbený. Jestliže jste si nevybrali ani jeden nabízený kousek a máte rádi klasiku, určitě sáhněte po zrcadlu Storaa Charlie. Jeho rám je v dekoru hnědého dřeva, který působí hřejivým dojmem.

Druhou možností jsou menší zrcadla zavěšená nad botníkem či komodou. Kdo se nebojí extravagance a chce zaujmout na první pohled, v nástěnném zrcadle Kare Design Sun Storm bude každý doslova zářit. V této souvislosti nemůžeme nezmínit přírodní dubový botník se 4 šuplíky Rowico Metro se zásuvkami a bílou lavici Rowico Confetti, které v předsíni nesmí chybět.

zrcadlo do předsíně

Vytvořte si stylový koutek pomocí zrcadla do předsíně

Máme pro vás tip. Zdá se vám vaše chodba nudná a bez nápadu? Takové zrcadlo dokáže zázraky. Najděte si kousek volného místa na zdi, kam pověsíte delší užší zrcadlo. Vedle něj postavte extravagantní křeslo či židli a k jejím nohám můžete umístit i nevšední vázu s květinou.

Krásně se bude vyjímat i delší vodorovně pověšené zrcadlo nad komodou. V tomto případě vyzkoušejte nástěnné zrcadlo WOOOD Lauren s černým rámem, který se hodí do všech interiérů. Pak už stačí z každé strany zavěsit lampičky a na komodu umístit dekorace v černé barvě. S těmi to však nepřehánějte, stačí například tři černé vázičky různých velikostí.

zrcadla do chodby

Fotogalerie dalších zrcadel na našem e-shopu

ZOBRAZIT AKTUÁLNÍ NABÍDKU ZRCADEL VHODNÝCH DO PŘEDSÍNĚ ČI CHODBY

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články