+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

20. 7. - 10. 8. 2024 odesíláme pouze 2x týdně, otevřeno jen po dohodě. Více v sekci Jak nakupovat

Hodiny dřevěné, kovové, velké - výběr je opravdu rozmanitý. Které vybrat?

Domácnost bez hodin si asi těžko dovedeme představit. A přestože je v dnešní době ukazatel hodin na většině spotřebičů, mají klasické nástěnné hodiny svou nezastupitelnou roli.

francouzské hodiny

Hodiny dle stylu interiéru

Ani u hodin byste neměli opomíjet, jak máte laděný interiér a s tím by měly být sladěny právě i hodiny. Pokud holdujte venkovskému či rustikálnímu stylu bydlení, volte dřevěné hodiny. Zaujmout by mohly Nástěnné hodiny z lipového dřeva Karlsson Pure nebo Stolní hodiny Karlsson Lena light. Do moderních, severských, ale i industriálně laděných domovů vyberte kovové hodiny. Nádherným designovým kouskem jsou Stolní hodiny BePureHome One O´Clock nebo Kovové hodiny Hefaistos. Pokud jste propadli kouzlu Provence stylu, pak hledejte francouzské hodiny. Co říkáte na Nástěnné hodiny Dakls Simmi?

dřevěné hodiny

Velké hodiny jako dominanta místnosti

Pokud toužíte pro výrazném kousku, který opticky zaplní holou stěnu a bude výrazným prvkem celé místnosti, poohlédněte se po hodinách, které mají v průměru 60 cm, ale klidně i více. Věřte, že to bude pecka. Nezapomeňte však na známé rčení "V jednoduchosti je krása" a vyhněte se kombinaci s dalšími prvky jako jsou obrazy nebo poličky. Zkrátka, nechte vyniknout právě ten jeden prvek a úspěch bude zaručen. Z nabídky našeho e-shopu můžeme doporučit velké hodiny s patinou Antic Line Cafe des Delices, které udělají parádu nejen u vás doma, ale budou jistě skvělým doplňkem útulné kavárny. Velké kovové hodiny Premier Housewares Matt budou krásnou dekorací v seversky laděných interiérech.

Už máte jasno, jaké hodiny si vyberete?

velké hodiny

Autor článku: Tereza Stará

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články