+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

20. 7. - 10. 8. 2024 odesíláme pouze 2x týdně, otevřeno jen po dohodě. Více v sekci Jak nakupovat

Hodiny nebo obraz? A co takhle hodiny jako obraz!

Váháte, zda si stěnu v místnosti zkrášlit hodinami nebo obrazem a na obojí zkrátka není dostatek místa? Toto dilema Vám rádi pomůžeme vyřešit. Obrazové hodiny jsou jasnou volbou. Že jste o nich ještě nikdy neslyšeli? V tomto článku Vám je představíme.

hodiny obraz

Hodiny v obraze do kuchyně

Ukazují čas a zároveň vypadají jako obraz - jsou to zkrátka hodiny v obraze. I v tomto směru je nabídka poměrně široká a my si nyní několik případů představíme. Do kuchyně se budou skvěle hodit obrazové nástěnné hodiny Styler Glassclock Coffee Love s motivem kávy. Jen si představte situaci, kdy si po náročném dni v práci uvaříte kávu a usadíte se ke kuchyňskému stolu, nad kterým visí právě tato dekorace. Pro vášnivé dobrodruhy a cestovatele máme v nabídce Nástěnné hodiny Styler Glassclock Adventure nebo Nástěnné hodiny Styler Glassclock Mountains.

obrazové hodiny

Nápaditě řešené hodiny. Nebo obraz?

Hodiny na stěnu jako obraz mají tu výhodu, že vám stačí jen jeden kousek, který zastane dvě funkce. Pokud tedy vyznáváte spíše minimalistický styl bydlení a nemáte rádi příliš mnoho dekorací, máte volbu jasnou. Hodiny jako obraz ale mohou být i ve výraznějším provedení. Nástěnné obrazové hodiny Gerbera mají příjemný uklidňující motiv a budou krásnou dekorací ložnice i obývacího pokoje. Romantický design dodají Nástěnné obrazové hodiny Svíčka, ale i Obrazové hodiny Na mole. Tyto "hodiny obraz" jsou ze tří dílů a jsou na plátně. Jako květina ve váze vypadají Obrazové hodiny Kompozice s vázou.

Pokud jste si nevybrali a dáváte přednost osobnějšímu pojetí, podívejte se na Nástěnný fotorámeček s hodinami Tomasucci Olly. Do jednotlivých okének si dejte vlastní fotografie a výsledek bude skvělý!

hodiny jako dekorace

Autor článku: Tereza Stará

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články