+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

20. 7. - 10. 8. 2024 odesíláme pouze 2x týdně, otevřeno jen po dohodě. Více v sekci Jak nakupovat

Ručně malované obrazy na zeď z našeho bazaru si může dovolit každý

Jak dodat interiéru atmosféru, která vystihuje vaši osobnost? Odpověď je jednoduchá. Malovanými obrazy. Nejedná se jen o dekoraci vašeho domova, výběr obrazu je vaše sebevyjádření. Dříve byly ručně malované obrazy výsadou bohatých, dnes však můžete tento problém vyřešit koupí reprodukce, která je k nerozeznání od originálu. Navíc v antikvariátech a bazarech můžete narazit na opravdový poklad. Jinak tomu není ani na našem e-shopu, kde nabízíme rovnou několik krásných obrazů.

malované obrazy na zeď

Jaký obraz se hodí právě k vám domů?

V obchodech je dnes k dostání nepřeberné množství obrazů. Od ručně malovaných děl po fotoobrazy a plakáty. Postupně však fotoobrazy ztrácejí na popularitě a do popředí se vracejí klasické obrazy malované na plátno. Právě ty doporučujeme, váš domov oživí a budou pro vás mít přidanou hodnotu. Obraz by vás měl zaujmout na první pohled, jednoduše vás dostane.

Pozor si dejte také na barvy, které mají vliv na vaši náladu. Červená působí agresivně, modrá a zelená uklidňuje, žlutá povzbuzuje kreativní myšlení a oranžová zase chuť k jídlu.

Síla malovaného obrazu spočívá v jeho kouzlu. Můžete ho upřeně sledovat celé minuty a nikdy se vám neomrzí. Jaký byl motiv autora? Co nám obraz říká? Byl namalován podle reality? Otázek si můžete klást spoustu a nikdy na ně nedostanete přesnou odpověď.

Ručně malovaný obraz

Originální a stylové obrazy skladem a levně na našem bazaru

Rádi bychom se s vámi podělili o krásné produkty, které najdete na našem e-shopu. Nástěnná reprodukce na plátně Claude Monet v přírodních barvách vynikne nad komodou v jídelně. Jedná se o větší kousek, takže by měl být použit spíše ve větší místnosti. Malou místnost by opticky zmenšoval. Ze stran můžete pověsit nástěnné lampičky, které obrazu dodají ještě větší kouzlo.

Obraz Tablo Center Colorful Houses se hodí spíše do moderních bytů. Vynikne ve všech místnostech. Stylově bude reprezentovat v kancelářích a pracovnách. Na vaše klienty určitě udělá dojem. Doporučujeme jej zavěsit za pracovní stůl.

Nástěnný obraz na plátně Tablo Center Still Vertical pak zaujme romantické duše. Krásný kousek do severského stylu bydlení, doplní například ložnici. S bílým povlečením a dřevěným nábytkem vznikne nádherný prostor pro odpočinek.

obrazy na stěnu ručně malované

Autor článku: Petra Králová

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články