+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Inspirace: Dekorace do bytu, kuchyně i ložnice

Dekorace jsou v podstatně zbytné kousky, které nepotřebujete pro bezproblémový chod domácnosti, ale ruku na srdce, umíte si to bez nich představit? Přestože se v posledních letech objevuje trend nepřeplácaných místností a jednoduchého vybavení, dekorace stále zůstávají nedílnou součástí většiny bytů.

Dekorace do jídelny

Dekorace dodají šmrnc

Pojďme společně načerpat inspiraci na dekorace do bytu. První, kam vstoupíte vy i vaše návštěvy, je chodba nebo předsíň. Pokud chcete tedy ohromit hned na první pohled, hledejte inspiraci dekorací chodby. Vedle botníku postavte velkou vázu se sušenými květinami, na botník umístěte košíčky na klíče nebo brýle. Útulným dojmem působí řetězy, které můžete omotat kolem věšáku, položit na parapet nebo zavěsit podél zárubní. V naší nabídce je naleznete v různých barevných provedeních. Tyto řetězy jsou skvělou volbou nejen do předsíně, parádu nadělají i jako dekorace v ložnici. Pokud hledáte inspiraci na dekorace do ložnice, rozhlédněte se po místnosti a zamyslete se, kde jsou prázdná místa. Jestli nemáte v ložnici zdi plné obrazů, pověste si nástěnnou dekoraci s motivem stromu života Tree Of Love. Pokud nechcete vrtat do zdi, můžete ji umístit na komodu a opřít o stěnu. Ložnice je vhodná i pro umístění dekorativních sošek. Co říkáte na stylovou dekoraci Bulacan? Na parapet nebo na komodu můžete postavit i svícen. Krásně podtrhne večerní pohodovou atmosféru.

Dekorace do ložnice

Dekorace patří do všech místností

Pojďme si ukázat také inspiraci pro dekorace do kuchyně. Zde je prostor pro dekorace, které mají nějakou spojitost s jídlem a vařením. Jako dekorace ale zároveň i jako podnos poslouží Dekorativní servírovací tác Mermaid. Jako vázu ale i jako nádobu na chlazení lahve zkuste Multifunkční vázu Sagaform Nature. Na chaty a chalupy bude skvělou kuchyňskou dekorací Váha s kalendářem Antic Line Balance Calendier.

Možná trochu netradičním místem pro dekorace je koupelna. Věřte ale, že i ta si je zaslouží, a tak vám představíme i inspiraci na dekorace do koupelny. Koupelna bývá často malá, a proto je vhodné, když dekoraci lze i účelně využít. I držák na ručníky může být zároveň dekorací. Co třeba Žebřík iDesign Forma? Jako dekorace vypadá také koš na prádlo Madre Selva Flowers Salvajes. A když na skříňku nebo parapet rozmístíte svíčky, výsledek bude dokonalý!

Moderní dekorace do bytu

Autor článku: Tereza Stará

Nechte se inspirovat nabídkou dekorací z našeho e-shopu

 Zobrazit aktuální nabídku dekorací skladem v našem bazaru

 

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články