+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Jaký obraz zvolit do obýváku, kuchyně či ložnice

Obrazy. Nejoblíbenější interiérové dekorace. Mají totiž přidanou hodnotu. Jsou to doplňky, které vzbuzují emoce a mohou ovlivnit vaši náladu. Vpusťte si do bytu originalitu a vyzdobte si stěny dechberoucími kousky. Obrazy se dají skvěle kombinovat. Pokud tedy nezvolíte jeden dominantní, lze si poskládat kompozici z vícero kusů. Fantazii se zde meze nekladou. I náš e-shop sleduje aktuální trendy, a proto u nás v nabídce naleznete opravdu krásné obrazy za přívětivé ceny. Pojďte tedy s námi nahlédnout do světa uměleckých dekorací.

obrazy do obývacího pokoje

Dobře vybraný obraz dá vašemu obývacímu pokoji jiskru

Většina z nás má jistě v obýváku skvost v podobě obrazu. Ať už se jedná o starožitnou malbu, fotografii, nápisy – vždy je třeba ji vybírat s rozmyslem. V obývacím pokoji trávíme hodně času s rodinou a přijímáme zde návštěvy. Dílo pověšené na stěně by tedy mělo působit harmonicky a zároveň být reprezentativní. Pokud je pokoj zařízen v jednoduchých jemných barvách, můžeme si dovolit složitější a barevnější variace v rámu. Na druhou stranu, jestliže máme různorodý a křiklavý nábytek, je vhodnější zvolit jednodušší obrazy.

Ideální je umístění za pohovkou. Nabízí se dvě varianty. První představuje jeden dominantní obraz, jakým může být například reprodukce obrazu Gustav Klimt Lady With Fan, nebo zvolíme vícedílný kus, jako je pětidílný nástěnný obraz New York City. Druhou možností je pak kompozice z více rámů stejných či různých velikostí, které mají společné téma. Prázdnou stěnu tak chytře oživíte sadou 5 obrazů Tablo Center Golden Palm. Naprostou novinkou a velmi stylovým doplňkem může být i kovová nástěnná dekorace ve zlaté barvě Geometric World Map.

pětidílné obrazy

Obrazy v ložnici jen v přírodních barvách

Ložnice je místem, kde relaxujeme, spíme a odpočíváme. Proto nedoporučujeme dávat na stěny křiklavé dekorace. Měly by na nás působit uklidňujícím dojmem. Proto je lepší vybírat obrazy v tlumených přírodních barvách, jako je hnědá, zelená a modrá. Tou pravou volbou bude sada 2 ručně malovaných obrazů Graham & Brown Birds či nástěnný obraz Mountains.

Podpořte chuť k jídlu obrázkem v kuchyni

Odlišný případ jsou obrazy v jídelně a kuchyni. Zde si můžeme dovolit více experimentovat s barvami, dokonce i křiklavými, které podpoří naši chuť k jídlu. Oblíbené jsou motivy kávy, pokrmů či ovoce. Trojdílný obraz Pineapple zajisté rozzáří vaši kuchyni, kde bude radost vařit a vychutnávat si jídlo.

obraz do obýváku-1

Další obrazy v naší nabídce

ZOBRAZIT AKTUÁLNÍ NABÍDKU OBRAZŮ

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články