+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

20. 7. - 10. 8. 2024 odesíláme pouze 2x týdně, otevřeno jen po dohodě. Více v sekci Jak nakupovat

Jakou dekoraci, obraz nebo zrcadlo do ložnice? Pomůžeme s výběrem

Ložnice. Leckdy opomíjená místnost, protože v ní trávíme nejméně času. Musíme si však uvědomit, že v této místnosti vykonáváme velmi důležité činnosti. Relaxujeme, odpočíváme a spíme. Proto by pokoj měl působit útulně a hřejivě. Určitě by v nás měl vzbuzovat příjemné a klidné pocity. A právě toho dosáhneme zejména díky správnému výběru dekorací. Ať už se jedná o povlečení, lampičky nebo obrazy, každý detail zde hraje důležitou roli. Podělíme se s vámi o tipy z nabídky našeho bazaru. Nabízíme velké množství produktů, které změní vaší ložnici k nepoznání.

dekorace do ložnice

I postel si zaslouží originální dekorace

Kde tedy začít se zvelebováním ložnice? U dominanty místnosti, postele. V tomto případě se nabízí více možností. Povlečení, přehoz na postel a dekorační polštářky. Pamatujte, že tyto doplňky by měly být ve stejném stylu a dekoru. Určitě volte pastelové a tmavší odstíny. Vašemu spánku nebudou svědčit křiklavé dráždivé barvy. Například prošívaný přehoz na dvoulůžko s povlaky na polštáře Tracy vám ušetří čas při hledání, protože nabízí povlaky na polštářky a přehoz v jednom. Navíc je ve velmi příjemné tmavě modré barvě. Naším dalším tipem je krémový prošívaný lehký přehoz na dvoulůžko s povlaky na polštáře French Mood a k tomu moderní polštář Kate Louise Dando. Budete se divit, jak bílá barva pokoj provzdušní a zjemní.

inspirace bydlení ložnice

Nebojte se obrazů a zrcadel v ložnici

Stěny v ložnici jsou tím pravým místem pro vaše dekorativní nápady. Například zrcadlo v ložnici by nemělo chybět, abyste se při odchodu z domu mohli zkontrolovat od hlavy až k patě. A jelikož se šatna a skříň nachází většinou v ložnici, určitě jej oceníte. Nástěnné zrcadlo Styler Lustro Lahti bude vaší ložnici určitě slušet. Jen pozor, nikdy nedávejte zrcadlo naproti posteli, odraz v něm by vás mohl při usínání rušit. Pokud zde máte toaletku a chcete být originální, radost vám udělá nástěnné zrcadlo Mauro Ferretti Leaf.

A teď to hlavní v oblasti klasických dekorací. Obrazy do ložnice. Opět zde platí pravidlo vyhnout se křiklavým barvám a chaotickým motivům. Obraz se bude nejvíce vyjímat nad manželskou postelí. Pohled neodtrhnete od 3dílného nástěnného obrazu na plátně Vases s přírodním motivem. Upřednostňujete spíše fotoobrazy? I vás potěšíme, v naší nabídce totiž najdete 5dílný nástěnný obraz Brooklyn Bridge s motivem velkoměsta v tlumených barvách.

ložnice dekorace

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články