+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Venkovní rohožky před dveře i na boty nemusí být fádní

Jak zaujmout návštěvu, ještě než vkročí do domu? Vsaďte i na menší detaily. Venkovní rohožka před dveře nemusí být fádním a opotřebovaným doplňkem. Poohlídněte se po stylových kouscích, které zaujmou na první pohled. Barevné či jednoduché, všechny si zaslouží vaši pozornost. Na našem e-shopu nabízíme tyto produkty v různých tvarech a v originálním zpracování.

Rohožka venkovní a rohožka před dveře z našeho e-shopu BAZARMS-HK

Originální rohožka před dveře

Pokud vyznáváte heslo „v jednoduchosti je krása“, doporučujeme zvolit rohožky v jedné barvě s malým detailem. Černá rohožka z přírodního kokosového vlákna Artsy Doormats Welcome Autumn, 40 x 60 cm by se vám mohla zalíbit. Je jemná a působí stylovým dojmem. Nenuceně tak doplní prostor před vstupními dveřmi. Budete se z ní těšit vy i vaše návštěvy. Navíc má přidanou hodnotu, a to svoji praktičnost. Každý si zde totiž automaticky před vstupem do domu očistí boty. Nestane se vám, že budete muset stále zametat a stírat předsíň.

Kdo má rád pestrost a rád šokuje, zalíbí se mu rohožka na boty s většími motivy v barevném zpracování. Rohožka Elsa působí romantickým dojmem a každou návštěvu přivítá ve velkém stylu. Navíc má protiskluzovou spodní stranu, což oceníte zejména v panelových bytech, kde leží rohožky na kluzké podlaze.

Těmito bytovými doplňky můžete cokoliv říct. Blíží se podzim? Rohožka Autumn je velmi všeříkající. Jste vtipálci a rádi rozesmějete své blízké? Potom rohožka z přírodního kokosového vlákna Artsy Doormats Prosecco, 40 x 60 cm dá jasně najevo každému přicházejícímu, čím vám udělá radost.

Originální rohožka před dveře a levné rohožky na našem e-shopu BAZARMS-HK

Levné rohožky do interiéru

Věděli jste, že to nemusí být pouze rohožka venkovní? Taková rohožka do předsíně udělá radost nejen návštěvě, ale také vám a vaší rodině.

Tito domácí pomocníci se často umísťují i za dveře do předsíně. V interiéru vám déle vydrží, protože na ně nepůsobí déšť a prach. Rohožka Adore uvítá příchozí už jen díky svému nápisu. Buďte originální a rohožky si umístěte i do interiéru, například před dětský pokoj. Vašim nejmenším uděláte opravdovou radost a budou se cítit, že dveře od pokojíčku jsou vstupem do jejich království. Například rohožka Night Owl se sovičkami působí útulným dojmem. Pro větší děti zvolte motiv jejich oblíbeného filmu či postavy. Co říkáte na rohožku z přírodního kokosového vlákna Artsy Doormats Alohomora, 40 x 60 cm se zaklínadlem Harryho Pottera?

Rohožka venkovní, rohožka před dveře a levné rozožky naleznete na našem e-shopu BAZARMS-HK.cz

Autor článku: Petra Králová

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články