+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Skleněné obrazy znáte? Krásné a přitom dostupné umění pro každého

Možná jste o nich ještě neslyšeli, možná ale již zdobí váš interiér. Řeč je o skleněných obrazech.

Sklenené obrazy na stenu z našeho e-shopu BAZARMS-HK

Designové skleněné obrazy do moderních interiérů

Skleněné obrazy na stěnu jsou módním výstřelkem poslední doby a poměrně rychle si našly spoustu svých příznivců. Aby taky ne, když jejich umístění do interiéru nabízí hned několik výhod. Tou hlavní je velice snadná údržba, můžete jej jednoduše otřít hadříkem a je to. Díky lesklému povrchu se můžete těšit z 3D efektu, kdy motiv nabývá nového rozměru a působí "jako živý". Tou pravou designovkou bude Skleněný obraz Insigne Gilles nebo také Insigne Galido. Skleněný obraz Insigne Marudo pak nabídne blyštivý vzhled, který skvěle zapadne do moderně laděných interiérů.

Ani uchycení není žádný velký problém. Součástí bývá kovová skoba, kdy jednu část nejprve připevníte na stěnu a tu druhou část na ni navléknete.

Sklenené obrazy na stenu z e-shopu BAZARMS-HK

Skleněný obraz není na každou stěnu

Skleněné obrazy na zeď ale nejsou do každého stylu interiéru. Jak již bylo zmíněno, hodí se spíše do moderních bytů. A také ne každému se tento typ dekorace líbí. Nabídka obrazů ale zdaleka nekončí u skla, vybírat lze z dřevěných obrazů i z těch na plátně. I v naší nabídce jich najdete plno.

Na našem e-shopu BAZARMS-HK naleznete sklenené obrazy na stenu

Autor článku: Tereza Stará

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články