+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Podle čeho vybírat gauč do obýváku

Pořídit si nový gauč není jen tak. Ve většině případů se jedná o dominantu obývacího pokoje, proto jsou na výběr tohoto nábytku kladeny vysoké nároky. Měl by být vzhledný, z kvalitního materiálu, cenově dostupný a velikost by měla odpovídat místu ve vašem pokoji. Zdá se vám nemožné vybrat ideální pohovku, která splňuje všechny parametry? Potom jste ještě neviděli nabídku našeho e-shopu.

Rohový gauč

Rohový gauč či jednoduchá pohovka?

Pokud máte v obývacím pokoji dostatek místa, určitě se budete poohlížet po rohovém gauči či pohovce do tvaru U. Nabídnout vám můžeme světle béžovou pohovku Bobochic Paris Elvi. Snadno ji rozložíte na lůžko k přespání, a navíc ji lze sestavit na pravou i levou stranu, což je velká výhoda. Její bonus je i úložný prostor a kapsy na ovladače. Díky své neutrální barvě se hodí ke všem stylům a cena je opravdu bezkonkurenční.

Jestliže přemýšlíte o nevšedním a originálním uspořádání, doporučujeme jednoduchý malý gauč a k němu lenošku. Ty máme v nabídce samozřejmě také. Dokonalým spojením je například lenoška s úložným prostorem PESSAC v nadčasovém provedení v tmavě šedé barvě a světle šedá vintage pohovka CHESTERFIELD, která je opravdu božská. Navíc je tato pohovka jako dělaná pro elegantní posezení do prostorné vstupní haly nebo do kanceláře, kde můžete vítat vzácné návštěvy a kde bude všem na odiv.

Určitě vás nadchne i sametová pohovka Mazzini Sofas Sardaigne v moderní mentolové barvě. Její příjemný pastelový odstín vzbuzuje pocit čistoty a nadčasovosti. Je vhodná i jako gauč do dětského pokoje.

Gauč do obýváku

Jak zkrášlit okolí gauče v obývacím pokoji?

V případě, že si můžete dovolit více volného místa okolo sedačky, využijte pro to například užší designovou komodu, kterou umístíte za zadní stěnu gauče. Více se o komodách dozvíte v našem minulém článku. Nezbytným kusem nábytku ke gauči je také konferenční stolek. Vybírejte jej s rozvahou, aby ladil s gaučem a měl přiměřenou výšku. Jako doplňky pak doporučujeme stylové stojací lampy a větší květiny do extravagantních květináčů.

Samozřejmě mohou sedačky plnit i funkci postele. Výběr gauče na každodenní spaní nenechávejte na poslední chvíli. Měl by být kvalitní, pevný a dostatečně velký, abyste se na něm pohodlně natáhli. Tyrkysová rozkládací pohovka s úložným prostorem Mazzini Sofas Ancolie tyto požadavky určitě splní.

Levný malý gauč

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články