+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Levné stolní lampy seženete v našem bazaru

Stolní lampy by měly být součástí každé domácnosti. Svůj účel najdou v každém pokoji, kde mohou plnit jak praktickou, tak dekorativní funkci. I tak je třeba si dát pozor při jejich výběru, ne každá lampa se hodí třeba na pracovní stůl. Na našem bazaru pro vás máme širokou nabídku stolních lampiček, některé nabízíme dokonce po více kusech, pokud byste je chtěli umístit například po stranách gauče. Navíc máme vše skladem, tak neváhejte a pojďte se s námi podívat na naši nabídku a tipy, jakou lampičku si pořídit do bytu.

levné stolní lampy

Kvalitní stolní lampičky vám usnadní práci i studium

Pracovní lampy na stůl vybírejte vždy pečlivě. Jejich světlo by mělo být jasné, nikoliv zastřené a měly by osvítit větší plochu. Ideální jsou polohovací lampy, můžete si je totiž podle potřeby přiblížit či oddálit od vaší pracovní plochy. Osvětlení umístěte vždy na opačnou stranu, než jakou rukou píšete, abyste si nestínili. Do pracovny se skvěle hodí například černá stolní lampa Markslöjd Cal. Krásná, jednoduchá, moderní designová lampička ve skandinávském stylu. Skvěle však doplní i pokoj zařízený v industriálním stylu.

Co se týče dětských pokojů, platí stejná pravidla zmíněná výše. Při učení bude vaše dítě potřebovat kvalitní světlo, aby si nezkazilo oči. Bílá stolní lampa Leitmotiv Dorm v jemném bílém provedení se hodí pro kluka i holčičku. Má lehký nádech retra a minimalistické provedení, jedná se opravdu o stylový kousek. Jestliže ale chcete v pokojíčku barevné doplňky, pak zvolte žlutou stolní lampu Leitmotiv Hood, která dětskou místnost krásně rozzáří.

stolní lampa bazar

Stolní lampička, královna mezi dekoracemi

Ano, osvětlení na stůl je chytrou dekorací. V místech, kde nepracujeme, ale odpočíváme, doporučujeme lampičky s tlumenějším světlem. Skvěle se bude v obývacím pokoji relaxovat při světle  stolní lampy Kare Design, který vytvoří klidnou atmosféru. Bude se vyjímat i na chodbě na komodě. Dalším nevšedním kouskem je stolní lampa La Forma Breeza.

Zajisté máte lampičky i na nočním stolku v ložnici. Právě zde pro vás máme tip, a to černou stolní lampu na noční čtení – MOOKI. Nezapomeňte na fakt, že tyto bytové doplňky by měly vždy ladit s ostatním nábytkem a vybavením bytu. Novinkou na našem e-shopu je i bílá a stříbrná stolní lampa na noční stolek - AIKEN.

stolní lampa od bazar ms

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články