+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Praktické koše na prádlo v různých stylech a dekorech

Nezbytným doplňkem pro vaši domácnost je bezesporu koš na prádlo. Plní velmi praktickou funkci, a to místo pro špinavé prádlo, dokud ho nevložíte do pračky. Naštěstí jsou dnes na trhu koše různých materiálů a velikostí, poslouží vám tedy i jako dekorace do koupelny. Jak ale správně koš na prádlo vybrat a na co si dát pozor? Rádi vám poradíme. Po přečtení tohoto článku budete mít jasno. Jako bonus jsme si pro vás také připravili tipy na prádelní koše z našeho e-shopu.

koš na prádlo proutěný

Při výběru koše na prádlo buďte opatrní

Tento důležitý kousek najdeme většinou v koupelně. Má to své opodstatnění. Měl by být co nejblíže pračce, abychom ho nemuseli tahat do jiných místností. Pokud však máte pračku v kuchyňské lince, pamatujte, že špinavé prádlo do kuchyně nepatří. Moderní koupelnové skříňky už mají tyto koše zabudované, my se však podíváme blíže na uskladnění špinavého prádla v koši. Ten by měl být odolný vůči vlhkosti a snadno omyvatelný. V tomto případě je ideální materiál nerez a plast, který se dá snadno otřít vlhkým hadříkem.

V současnosti je však moderní návrat k přírodě, vzrůstá zájem o textilní, proplétané či bambusové koše. Sem patří i náš produkt Premier Housewares Kankyo v romantickém venkovském designu. U tohoto materiálu je třeba si dát pozor, aby byl součástí vyjímatelný látkový pytel, který se dá bez problémů vyprat. I místo na špinavé prádlo potřebuje jednou za čas údržbu. Další nutností je možnost větrání, aby oblečení mohlo dýchat. To je řešené malými otvory nebo prodyšným přírodním materiálem.

Novinkou, která vám usnadní práci, jsou tzv. Laundry Bin Selectory, koše se dvěma a více otvory na bílé a barevné prádlo. Odpadne vám tak práce při třídění použitého oblečení. Také v tomto případě na vás náš bazar myslí a nabízí dvojitý skládací koš na prádlo InterDesign Aldo či dokonce trojitý kousek Wenko Trio.

Levný koš na prádlo

I koš na prádlo dokáže rozzářit vaši koupelnu

Máme pro vás tip na chytré řešení, kdy je hlavní funkce, úschova prádla, skryta. Máme na mysli koš na prádlo a taburetku v jednom Wenko Candy. Praktický a zároveň designový kousek, který poslouží i na sezení.

Mnozí z vás volí na tomto koupelnovém doplňku praktickou černou barvu, zde doporučujeme černý Wenko Adria s odklápěcím víkem. Samozřejmě je vhodné, aby koš ladil s ostatním zařízením koupelny. Pro inspiraci se na další koupelnové doplňky a skříňky můžete podívat na našem e-shopu.

A pokud fandíte originalitě, jako koše na prádlo můžete využít i jiné kusy nábytku. Například úložnou truhlu s černým víkem Symbiosis Knight, kam schováte špinavé prádlo a zároveň vám poslouží jako lavice. Nápadů existuje spousta.

I takovéto prádelní koše nabízíme v e-shopu

Zobrazit kategorii s dalšími produkty

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články

Koš na prádlo z bazaru ms