+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Pořiďte si stylové bedýnky a praktické úložné boxy

V každé domácnosti si často klademe otázku, jak a kam uspořádat menší věci, aby v prostoru nepůsobily chaoticky. Na ukládání šatstva a různých věcí slouží klasicky skříně, komody a regály. Existuje však ještě jedna možnost. Jsou to stylové bedýnky a praktické úložné boxy. Lze do nich uskladnit věci a zároveň mít doma originální bytový doplněk, který nám zkrášlí interiér. Tyto krabice se hodí do všech místností, měly by ale ladit s ostatním vybavením místnosti. Poradíme vám, jaké boxy zvolit a kam je nejlépe umístit, abyste doma měli stylově a chytře vyřešený pořádek.

dřevěná bedýnka

Objevte krásu a praktičnost dřevěných úložných boxů

Dřevěné bedýnky se hodí především do vintage domácnosti, své místo však najdou i v dalších bytových stylech. Jsou velice módní a oblíbené. I na našem e-shopu najdete tyto produkty. Můžete je uložit do skříně kvůli přehledné organizaci věcí nebo vystavit do otevřené policové skříně. Pěkné budou i jen tak ledabyle postavené na komodě. V tomto případě je však nedoporučujeme příliš plnit věcmi, takto umístěné slouží spíše jako dekorace. Bílá dřevěná bedýnka Sweet Home ve venkovském stylu s jemnou patinou, se pyšní kvalitním zpracováním. Tato „farmářská“ bedýnka se bude hodit do kuchyně či špajsu na uložení potravin. Nádherné jsou také na jídelním stole. Umístěte do nich ubrousky, slánky či malý květináč s jarní rostlinkou a originální dekorace je na světě.

Náš tip je světle modrá dřevěná bedýnka Vintage střední velikosti. Pokud si nevíte rady, jak zabalit dárek, je tento box ideální. Naskládejte do něho menší dárečky a celé zabalte do celofánu. Udělá určitě větší radost než papírová taška ze supermarketu.

plastové úložné boxy

Plastové úložné boxy ocení hlavně maminky s dětmi

Určitě to znáte. Hračky poházené po celém pokoji. A pak nekonečný úklid každé věci na své místo. Co takhle pořídit do dětského pokojíčku úložný box, kam drobné hračky jednoduše všechny naskládáte? Například modrý úložný box LEGO® se dvěma šuplíky se postará o to, aby vaše nejmenší začal úklid bavit. A jestliže jste si párkrát šlápli na kostičku lega, jistě chápete jeho účel. Úložný box Domopak Bon Ton v jemném provedení pak potěší mladé slečny. Kosmetiky a bižuterie totiž není nikdy dost.

dřevěný úložný box

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články