+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Moderní trendy: Betonový nábytek a doplňky v betonovém dekoru

Beton v interiéru? Betonový nábytek? Určitě ano, váš byt bude vypadat vzdušně a moderně. Sem tam jsou časy, kdy jste se setkali s betonem jen na stavbách. Co se týče bytového designu, beton v něm hraje důležitou roli. Od stropů a zdí až po nábytek. A právě dnes jsme si připravili článek, který vám poradí, jak si zařídit byt v tomto stylu. Nemusíte procházet desítky e-shopů, na našem bazaru vám nabídneme vše, od dekorací až po velké kusy nábytku.

dekorace z betonu

Sázka na beton v industriálním interiéru je jistota

V současnosti se mnoho bytů vydává industriálním směrem. Tedy cihlové a betonové zdi, minimalismus, černé kovové doplňky a zeleň. Právě beton je tu důležitým prvkem. Nejprve se začalo s odkrytými betonovými stropy, poté se stěrkami na zdi, dlažbou v dekoru betonu, a nakonec přišel na řadu nábytek i doplňky. Možná se vám tento materiál zdá moc studený a nekomfortní. Pokud ho však chytře zkombinujete s přírodními materiály teplejších odstínů, vznikne vám dechberoucí výsledek.

Jestliže se rozhodnete pro nábytek a doplňky betonového vzhledu, ideální je bílá výmalba. Originální však mohou být i lahvově zelené či tmavě modré zdi. Nebojte se ani koberců, právě ty byt zútulní a zahřejí. A jaké jsou naše tipy?

konferenční stolek beton

Beton venku, beton uvnitř

Betonový materiál lze použít v každé místnosti. Od koupelny až po kuchyň. Pamatujte však, že nic se nemá přehánět. V místnosti stačí dvě tři věci v betonovém dekoru. Například v jídelně bude skvostný jídelní stůl s betonovým efektem BENSON nebo Jídelní stůl betonový vzhled Adena. Pak už stačí pověsit na dominantní zeď betonový nástěnný obraz Lyon Béton The Grey Planet a celek doladit barevnými židlemi v hřejivých tónech.

Co se týče obývacího pokoje, velmi stylová je šedá knihovna v betonovém dekoru TemaHome Berlin. Když k ní zakoupíte Betonový stolek Lyon Béton Verveine Square a komodu BLACKPOOL, základ máte hotový. Teď už zbývá jen pohovka například v růžové, zelené či tmavě modré barvě. S jejich výběrem vám poradíme v článku a pohovkách.

Betonový nádech může mít i koupelna, stačí ji vybavit těmi správnými doplňky. Jako příklad uvádíme betonový dávkovač na mýdlo Premier Housewares Manoel nebo nástěnné zrcadlo Styler Lustro Jyvaskyla Raggo.

dekorace z betonu od bazar ms

Inspirujte se dalšími betonovými dekoracemi a nábytkem

ZOBRAZIT AKTUÁLNÍ NABÍDKU NÁBYTKU A DEKORACÍ Z BETONU

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články