+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Návrh jak zařídit malou úzkou ložnici

Malá ložnice s omezeným prostorem může být velkou výzvou. Existuje ale několik triků, jak využít prostor co nejefektivněji a nejúčelněji. Jedním z nejvýznamnějších prvků v ložnici je bezpochyby postel, která by měla být pohodlná a pokud možno dostatečně velká. Dalším kusem nábytku je skříň, ideálně vestavěná, abyste na maximum využili daný prostor.
 Manželská postel v malé ložnici úložný prostor

Tato dvoulůžková manželská postel v dekoru dubového dřeva, umístěná mezi bočními stěnami, je praktickým řešením pro malé místnosti. Za hlavou postele se nachází kryt topení s větrací mřížkou a velké okno, kterým jde do místnosti dostatek přirozeného světla. Postel je vyrobena z lamino desky, což zajišťuje vysokou kvalitu a dlouhou životnost. 
 
Manželská postel v úzké ložnici
 
Naproti posteli se nachází velká skříň, která má otevírací dveře. Skříň je vestavěná od podlahy ke stropu, což umožňuje maximální využití prostoru. Vnitřní dělení skříně je navrženo s ohledem na co nejefektivnější uspořádání, a proto obsahuje police, zásuvky a šatní tyče. Šatní vestavěná skříň je v bílé barvě a je vyrobena z lamino desky. Díky tomu se snadno udržuje a dlouho vydrží. 
 
Vestavěná skříň v úzké malé ložnici - vnitřní dělení skříně
 
Vestavěná skříň umístěná naproti posteli je ideálním řešením pro malé ložnice. Umožňuje co nejlepší využití prostoru a zároveň nabízí dostatek úložného místa pro oblečení a další věci. Dvoulůžková manželská postel v dekoru dřeva dub se do tohoto prostoru perfektně hodí. 
 
Vestavěná skříň v malé ložnici pohled na dveře
 
Všeobecně lze říci, že manželská postel s vestavěnou skříní je dobrým řešením pro malé ložnice, kde řešíte každý centimetr prostoru. Toto uzpůsobení umožňuje to nejefektivnější využití, ale zároveň nabízí dostatek úložného místa jene pro oblečení. Propojení přírodních materiálů a moderního nábytku dodává ložnici příjemnou a útulnou atmosféru pro odpočinek, relaxaci a kvalitní spánek. 
 
Vestavěná skříň v malé místnosti výkres s rozměry - pohled na skříň
 
Manželská postel v malém pokoji výkres s rozměry
 
Ložnice v malém pokoji výkres s rozměry - půdorys
 
Podlaha ložnice je z bukových parket skládaných do tvaru stromečku. To dodává místnosti příjemnou a útulnou atmosféru. Kombinace přírodních materiálů a moderních prvků vytváří harmonický celek. 
 
Ložnice v úzké místnosti s vestavěnou skříní - půdorys
 
Pokud byste potřebovali další informace, jsme vám k dispozici dole v chatu :-)
 
Autor článku: Michal Starý
 Michal Starý

V našem blogu o nábytku, inspiraci a tipech jsme dále napsali:

Zobrazit další blogové články

Nábytek za outletové ceny_blog2