+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Ángel Cerdá

Ángel Cerdá je značka španělského nábytku a dekorací, která se specializuje na moderní designové kusy pro obývací pokoje, jídelny, ložnice a kanceláře. Firma byla založena v roce 1995 v Valencii a od té doby si získala celosvětovou reputaci díky kvalitním materiálům, inovativnímu designu a precizní výrobě

Ángel Cerdá_knihovna_komoda_TV stolek_konferenční stolek

Pár slov odborníka ke značce Ángel Cerdá:

 Michal Starý
 

Tuto značku u nás vydáme poměrně často. Drtivá většina produktu vykazuje vysokou kvalitu zpracování, přesnost vrtání všech spojů a naddimenzované spojovací materiály. Navíc nákupem této značky získáte fakt jedinečný kousek nábytku. Povrchové úpravy, a to i lesklých povrchů, vykazují vysokou kvalitu. U skleněných výrobků musíme vyzvednout použití kalených a zároveň velmi silných odolných skel. Velmi časté zastoupení mají také kovové prvky vyrobené z nerezové oceli. U této značky je třeba počítat s vyšší nákupní cenou, kterou však vyváží originalita a hlavně kvalita zpracování. Některé výrobky vykazují známky modernějšího pojetí a můžou u někoho vyvolat pocit chladnosti. Častým materiálem je ořechová dýha, sklo a kov, což podtrhuje každý kus nábytku od této značky. Za zmínku stojí i využití na tloušťku silných pevných materiálů pro výrobu korpusu i dvířek oproti podobným výrobkům jiných značek a zároveň je vše osazeno kvalitním kováním v podobě pantu a výsuvu. Na závěr je třeba ještě vychválit křesla, která jsou opravdu velmi pohodlná. Prostě když to vidíš, řekneš si "to chci"!

 

Ángel Cerdá_jídelní stůl_křeslo_konferenční stolek

 

Produkty značky Angel Cerdá zahrnují širokou škálu nábytku, včetně sedaček, konferenčních stolů, jídelních stolů, skříní, poliček a komod. Kromě toho nabízí také dekorační předměty, jako jsou svítidla, zrcadla, obrazy a koberce.

Designové kousky značky Angel Cerdá jsou často charakterizovány minimalistickým stylem, čistými liniemi a moderním vzhledem. Firma se snaží kombinovat estetiku s funkčností a pohodlím, aby vytvořila nábytkové kousky, které jsou jak krásné, tak i praktické pro každodenní použití.

V nabídce našeho e-shopu naleznete produkty značky Angel Cerdá v zastoupení:

  • jídelních stolů
  • komod
  • židlí
  • odkládacích stolků
  • knihoven
  • křesel

Cena

599013890
1599013890
3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem