+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Karup Design

Multifunkčnost je v podání dánské společnosti Karup Design hlavní charakteristickou značkou této společnosti. Firma Karup Design se zaměřuje na výrobu kvalitních pohovek inspirované japonským stylem spaní a komod v té nejvyšší kvalitě.

Při samotné výrobě navíc používají převážně přírodní materiály. Karup Design navíc dbá na vysokou kvalitu zpracování za velmi přijatelné ceny.

Pár slov odborníka ke značce Karup Design:

 Michal Starý
Když se u nás ve skladu řekne "přijel Karup", tak to pro všechny, co ho půjdou sesazovat, znamená práci s masivním dřevem a precizně opracovaným materiálem, ať už se jedná o tloušťku či šířku, což již dopředu určuje dlouhou životnost výrobků značky Karup Design. Zmínit musím i spojovací kování, které je též naddimenzované. Povrchová úprava je dostatečná k běžnému užívání. Snad jen u komod se občas setkáme s prostupující pryskyřicí v oblasti suků, a to hlavně skrz bílou povrchovou úpravu. Výrobky značky Karup se mě jako odborníkovi na nábytek jeví jako velmi kvalitní a určitě z nich nebudete zklamaní. Je nepsaným pravidlem, že za kvalitu se platí a můžu to potvrdit i zde, ale z našeho pohledu to stojí za ty peníze. A na závěr, abychom jen nechválili, občas se u dílů stane, že některý z otvoru je špatně dovrtaný, a to hlavně na jeho hloubku, čehož se bát nemusíte - lze to řešit vlastní cestou prohloubením otvoru nebo jednoduše zboží vyreklamovat, z našeho pohledu to jsou jen ojedinělé případy, které na kvalitě této značky určitě neuberou. Tak šup milovníci dřeva, i u nás si můžete nějaký ten pěkný kousek vybrat.
 
 
Karup Design si zakládá na tom, že jejich produkty jsou udržitelné a ekologické. Snaží se minimalizovat odpad a používat materiály, jako je dřevo z udržitelně hospodářských lesů a recyklované látky. Kromě toho se snaží minimalizovat dopad své výroby na životní prostředí.

V nabídce našeho e-shopu naleznete produkty značky Karup Design v zastoupení:

  • postelí
  • stojanů na oblečení
  • čílek pro zásuvky
  • stolů
  • komod
  • koberců
 
 
 
 

Cena

90950
190950
4 položek celkem
Bílé dřevěné čelo postele Karup Design Twist
950 Kč
33062
Bílé dřevěné čelo postele Karup Design Twist 33086
Karup Design House White - čílko pro zásuvku
180 Kč
30985
Karup Design House White - čílko pro zásuvku
90 Kč
30976

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem