+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

20. 7. - 10. 8. 2024 odesíláme pouze 2x týdně, otevřeno jen po dohodě. Více v sekci Jak nakupovat

Kave Home

Kave Home je značka nábytku, bytových doplňků a dekorací, která byla založena v roce 2014 ve Španělsku. Jejich produktová řada zahrnuje širokou škálu moderního nábytku, osvětlení, koberců, závěsů a dalších doplňků pro každý pokoj v domě.

Kave Home se snaží nabídnout svým zákazníkům kvalitní výrobky za přijatelné ceny. Věnují pozornost detailům a designu a spolupracují s řadou mezinárodních návrhářů, aby vytvořili moderní a inovativní produkty.

Dříve byla tato značka pod názvem La Forma.

Pár slov odborníka ke značce Kave Home:

 Michal Starý
Produkty značky Kave Home se z našho pohledu vyznačují hlavně zajímavým designem a také dobrým poměrem kvalita-cena. Konstrukce židlí, stolků ale i podnoží pod stoly mají vysokou pevnost všech spojů. Jelikož u nás zakoupíte všechno zboží od této značky již smontované, máme toto tvrzení o kvalitě zpracování podložené vlastní zkušeností. Abychom ale tuto značku jen nechválili. Zjistili jsme, že některé kousky vykazují jen průměrnou kvalitu povrchové úpravy a také originální balení některého nábytku by mohlo být lepší. Nákupem zboží této značky ale určitě chybu neuděláte a za průměrnou cenu získáte poměrně kvalitní zboží, které Vám bude dlouhé roky dobře sloužit. Z naší zkušenosti vyšší kvalitu vykazují hlavně jídelní stoly, stolky, židle, křesla.
 

Značka Kave Home také dbá na udržitelnost a ekologii. Vyrábí své výrobky z přírodních a recyklovaných materiálů a používá procesy, které minimalizují dopad na životní prostředí.

Kave Home je dostupná v řadě zemí po celém světě a má obchodní domy v několika evropských zemích. Pokud hledáte moderní a stylový nábytek nebo dekorace pro svůj domov, Kave Home by mohla být skvělou volbou.

V nabídce našeho e-shopu naleznete produkty značky Kave Home v zastoupení:

  • jídelních stolů,
  • konferenčních stolků
  • židlí
  • barových žídlí
  • nočních stolků
  • křesel
  • podnoží ke stolům

Cena

3508990
13508990
14 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem