+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

20. 7. - 10. 8. 2024 odesíláme pouze 2x týdně, otevřeno jen po dohodě. Více v sekci Jak nakupovat

La Forma

 

La Forma je španělská značka nábytku a dekorací, která se specializuje na moderní a funkční design. Značka La Forma byla založena v roce 1982 a má své sídlo v Barceloně. Značka se zaměřuje na výrobu kvalitního nábytku a dekorací za dostupné ceny

Nyní tyto produkty najdete pod novým názvem značky Kave Home.

Pár slov odborníka ke značce La Forma:

 Michal Starý
 Michal Starý
 
Rukama nám již prošly stovky produktů této oblíbené značky. Hlavní zastoupení u nás měly stoly a jídelní židle, o kterých se dá říct, že vykazují velmi vysokou kvalitu provedení, a to jak kvalitu jednotlivých spojů, tak kvalitu povrchové úpravy. Použité materiály se zdají být dostatečně naddimenzované, což zaručuje dlouhou životnost těchto výrobků. Dovoluji si tvrdit, že tyto výrobky poslouží minimálně celé jedné generaci. Například rozkládací jídelní stoly mají velmi pevné výsuvné kování, které zabezpečí pevnost při rozložení. Velmi dobrou zkušenost máme s dřevěnými židlemi ale i plechovými nočními stolky, kde platí již výše uvedené, a to kvalita a pevnost. Myslím, že chybu při výběru této značky neuděláte i přesto, že si malinko budete muset připlatit, ale v budoucnu se vám tyto peníze vrátí.
 

Značka La Forma se také snaží dbát na svou zodpovědnost k životnímu prostředí. Vyrábí své produkty ze šetrných materiálů a používá recyklované materiály tam, kde je to možné. Navíc spolupracuje s organizacemi, které se snaží ochraňovat přírodu a zlepšit podmínky pro život na planetě.

Celkově lze říci, že značka La Forma se snaží nabízet kvalitní nábytek a dekorace za rozumné ceny, přičemž dbá na svou zodpovědnost k životnímu prostředí. Je oblíbenou volbou pro ty, kteří hledají moderní a funkční design.

 

V nabídce našeho e-shopu naleznete produkty značky La Forma v zastoupení:

  • pohovek
  • stolů
  • světel
  • židlí
  • barových židlí
  • jídelních stolů
  • zahradních stolů
  • konzolových stolků
 

Cena

59014890
159014890
8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem