+420 733 500 167 OBJEDNÁVKA po telefonu: Po - Ne 7 - 20

Mazzini Sofas

Italská firma Mazzini Sofas se specializuje na kvalitní pohovky, křesla, lenošky i lavice. Produkty se vyrábí v Evropě a díky široké škále materiálů a vzorů si vybere každý. Najdete zde pohovky dvoumístné i třímístné, rohové sedačky i rozkládací gauče různých barev. Většina produktů je laděna do moderního severského stylu, své si najdou ale i příznivci retro prvků či výraznějších solitérů.

 

Pár slov odborníka ke značce Mazzini Sofas:

 Michal Starý
 
Mazzini Sofas u nás zastupují hlavně pohovky a křesla všeho druhu. U sedaček, křesel a pohovek se setkáte s velmi pohodlným měkkým posezením, zato u lenošek je třeba většinou počítat s nižší zádovou opěrkou, která nemusí úplně všem vyhovovat, a to hlavně lidem vyššího vzrůstu. Kvalita látek i řemeslné provedení je na dobré úrovni, občas se dá u nožiček vytknout ne moc kvalitně provedené uchycení. Při volbě této značky vás příjemně překvapí příznivá cena a ani z kvality nebudete zklamaní.
 
Celkově lze říci, že Mazzini Sofas je značka, která si klade za cíl vytvářet vynikající kvalitní nábytek s důrazem na design, pohodlí a funkčnost. Pokud hledáte kvalitní a designový nábytek, Mazzini Sofas by mohla být skvělou volbou.
 

V nabídce našeho e-shopu naleznete produkty značky Mazzini Sofas v zastoupení:

  • postelí
  • křesel
  • pohovek
  • gaučů
  • sedacích souprav
  • pufů
 

Cena

5003290
15003290
2 položek celkem
Čelo postele Mazzini Beds Vicky
ZDARMAZDARMA
3 290 Kč
30671
Sada zelených područek k pohovce Mazzini Sofas
500 Kč
35190

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem